Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatod hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatod hogy a férfi szerelmes beléd vagy csak jól érzi magát veled?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem csak szexre 'használ'.

Mi az amiből biztos lehetsz benne hogy szerelmes és nem csak arról van szó hogy jó a társaságodban lenni.


2017. nov. 1. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Sehonnan. Ha jól néz ki, úgyis elhiszel neki bármit. Ha nem, akkor meg nem is állsz szóba vele.
2017. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felvállal mindenki előtt, törekszik rá, hogy lehetőség szerint minél több időt együtt töltsünk, figyelmes és törődő.
2017. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl mondja? Azért szerintem a legtöbb pasi elég könnyen megfejthető. Ha szexen kívül más programotok nincs, és akkor nagyjából nem is hajlandó találkozni veled, ha előre láthatóan nem lesz lehetőségetek dugni, akkor valószínűleg csak szexről szól számára a dolog, ha egyébként is szívesen tölt veled időt, és akkor sem csak mint barát viselkedik (fogja a kezed, random csókok, barátoknak/családnak bemutat, stb), akkor valószínűsíthető, hogy nem is csak barátság extrákként tekint rátok.

Elég csak magadból kiindulni, te hogy viselkednél valakivel, akit csak szexre használnál? Ez nem atomfizika, minden különbségünk ellenére emberek vagyunk mindannyian, hasonló motivációkkal és érzésekkel.

2017. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


3. Hát épp ez az hogy nem igazán beszél az érzéseiről.. De ezek mind megvannak egyébként amiket írsz. Bemutatott barátoknak akik meg is lepődtek mert hogy sose vitt lányt eddig bemutatni. Családnak is, unokatesoknak, nagynéninek.. Stb.

Vannak közös programjaink bőven, közös nyaralás is szóba került. Én nagyon szeretem őt, csak ő az érzéseivel kapcsolatban vagyok kicsit bizonytalan.

2017. nov. 1. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet csak én fogtam ki eddig nagyon jó férfiakat, de szerintem ha egy férfi igazán szeret téged, akkor nincsenek kétségeid. Mert folyamatosan érzed, hogy szeret, meg sem fordul a fejedben, hogy vajon csak szexre használ-e.
2017. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felvállal mindenki előtt és vannak közös programok,akkor nyilván több ez,mint szex.Csak ettől még nem biztos,hogy szerelmes beléd.Ha egyszer is képtelen kimondani,hogy szeret,az gáz.Olyankor nem érzelmileg zárkózott,hanem nem érzi azt,amit kéne valószínűleg.Bár ezt csak ő tudhatja,kérdezz rá őszintén.
2017. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta ő sosem lett hirtelen gyorsan szerelmes. Mindig lassan alakult ki benne és azt is tudom róla hogy zárkózottabb. Bár én sem mondtam neki hogy beleszerettem.


Hiányzom neki ha nem vagyunk együtt,mondja is hogy olyan jó hogy vele vagyok. Például múltkor mondtam neki hogy szebbé teszi a napjaim, feküdtünk ölelkezve. Erre ő még erősebben megölelt.

2017. nov. 1. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy egy férfinek csak szexre kellesz, vagy komoly kapcsolatra is, elsősorban rajtad múlik, nem a férfin. Ha más érték is van benned a testeden kívül, akkor valószínűleg kapcsolatra is kellesz neki.
2017. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele azonnal, nekem ezekhez a dolgokhoz idő kell, bizalom. Tehát nem adtam magam könnyen. Egyébként ő sem erőltette a dolgot. Sőt mikor először lefekudtem vele előtte kérdezte hogy biztos akarom e, csak akkor ha nekem is jó. Szóval abszolút figyelmes volt. Egyébként jól megvagyunk csak tényleg tudni szeretném hogy mit is érez pontosan.
2017. nov. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!