Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek milyen hajak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen hajak jönnek be egy fiún?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem túl beállított, olyan ami úgy néz ki, hogy nem állt a pasi egy órán keresztül a tükör előtt miatta, még ha valójában azt is tette. Csak átlagos, nem divat fizura
2017. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A haj maga jön be. :)
2017. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hosszú haj, főleg ha szőke :D
2017. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hullámos félhosszú, szinte fekete - lassan 15 éve :)


Ezzel szemben a páromnak fél millis van, és világosbarna ;)

2017. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően a sima egyszerű rövid fazon jon be.

Ezenkívül még a raszta is, ha szépen van megcsinálva es karban van tartva.


Viszont az ilyen ecset meg kukás zacsko haj mar nem. Meg az igénytelen hosszú haj se tetszik.

2017. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kifejezett zsánerem haj terén, ha az illik az illető arcához, arcformájához, stílusához. Kiv.:

- ecsetfej

- hosszú, ha nem ápolja és csak lóg a vakvilágba/zsírosodik (volt nem egy ilyen ismerősöm... hosszú hajad csak akkor legyen, ha hajlandó vagy rendszeresen mosni, könyörgöm)

- extrémből egyes típusok (ilyen félig felnyírt, oldalt kopasz hátul egy tincsben befont stb. jellegű hajal)

- ami csak akkor áll jól, ha van rajta 20 kiló wax vagy lakk

2017. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legjobban a sötét haj tetszik, de láttam már olyan szőkét is, ami nagyon vonzó volt

Nekem ez a frizura tetszik legjobban egy férfin (rövidebb is jó, akár sima lenyírt, de a hosszabb nem jön be)

[link]

2017. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem jelenleg kb max 5-6 centis hajam van, nem felnyírt és oldalra fésülöm, oldalt kicsit rövidebb, de ott is van legalább 4 centi. Ez ecset hajnak számít, illetve ez mennyire jön be nektek?
2017. nov. 2. 15:03
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyjából így fésülöm én is, csak nekem még nincs ilyen hosszú.

[link]

2017. nov. 2. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nálam még belefér. Az ilyen típusból, ami ízléstelen pl. nekem, ami Vastag Csabának volt a Star Academy első részeiben (oldalt nagyon rövid, elöl pár nagyon hosszú tincs hátrazselézve).
2017. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!