Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam vagy írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy írjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete randizgatok egy sráccal, akit már jó pár éve ismerek, de eddig sosem beszéltünk. Egy buliban találkoztunk, majd ő írt nekem másnap. A llényeg hogy hetekig találkozgattunk, majdnem minden nap jött hozzám, minden nap beszéltünk, moziba mentünk stb. en nem feküdtem le vele, amit meg is jegyzett, hogy tetszik neki, hogy nem adom oda magam könnyen. Aztán megtörtént a dolog kétszer. Kb 1 hete viszont megvaltozott a viselkedése, nem keres mar minden nap és nem irja hogy találkozzunk. Talalkoztunk, de azt is en mondtam neki. Persze tudom, hogy addig érdekesebb a nő a férfiak számára még nem fekszik le vele, de bennem olyan fura érzés volt. Az az érdekes hogy személyesen ugyanugy viselkedik velem mint eddig, puszilgat olelget stb., viszont uzenetben volt, hogy nem irt 2-3 napig, ameg en nem irtam. Annyira idegesitett ez a dolog, hogy rákérdeztem, hogy o csak leakart velem fekudni? Mert ugy veszem észre hogy a lelkesedese elszallt. Erre az volt a valasz, hogy ez hogy jott? Leirtam neki amit gondolok, de erre nem valaszolt orakig. Ideges lettem es irtam neki hogy azt hittem legalabb annyira kedvelt hogy erre az egyszeru kerdesre valaszoljon. Erre irja egybol hogy nem nezegeti egesznap a telefonjat es hogy erdeklem amugy es bocsi hogy nem irt egesz nap. Nekem ez ugy tunt mint aki amugy leszarja es irtam neki hogy miert hazudik? Erre a valasz hogy miert hazudna nem vagyunk egyutt. Ezt nem is ertettem. Mondom ki mondta hogy egyutt vagyunk? En csak egy egyszeru kerdest tettem fel, mert eszrevettem, hogy nem erdeklodik. Erre azt a valaszt kaptam, hogy o ilyen. Mondom jolvan akkor buszke lehetsz magadra veregesd meg a valladat. Erre kerdezi, hogy? Mondom azert mert ugy válaszolsz mintha valami utolso senki lennek. Erre: nem neki nem szokasa ugy irni. Erre irtam en hogy: szerintem nincs is mar mirol beszélni. Erre o: jah ennyi? Hat mondom persze hogy ennyi en ezt nem turom el senkitol hogy ilyen stilusba irjon nekem. Vagis de, egyszer de az most megtortent. Erre irja hogy ugy viselkedek mimtha egyutt lennenk. Erre irtam en hogy nnem egyaltalan nem, soha nem gondoltam hogy egyutt vagyunk en csak egy kerdest tettem fel es te olyan stilusba irtal amit wn nem viselek el de ezt nem is akarom mar túlragozni. Erre o irja hogy bocsanat.

Most olyan rosszul erzem magam, ez tegnap tortent. Lehet hogy nem kellett volna szamon kernem, de úgy erzem valamilyen szinten jogos volt.

Legszivesebben bocsanatot kernék, de nem tudom hogy tegyem mert igazabol en nem akarom ezt a dolgot annyiba hagyni mert kedvelem ot es oda vagyok erte. De a masik felem azt mondja hogy hagyjam meg sem erdemli hogy foglalkozzak vele. Szerintetek mit csinaljak?


2017. nov. 3. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő után ilyen a kapcsolatotok, akkor szerintem még most hagyd, de ez csak az én véleményem. Remélem találsz mást, aki megbecsül!
2017. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is egyet értettél vele abban, hogy nem vagytok együtt, akkor nem jogosan kérted számon.

Én a helyedben ezek után biztos, hogy nem keresném. Bár én le sem feküdtem volna vele addig, míg nem tiszta, hogy mit akarunk egymástól.

27L

2017. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Amikor lefekudtem vele úgy éreztem több lesz ebből. Igazából megbántam, hogy így számon kértem. Akkor nincs értelme írnom neki egy "bocsi" kero levelet, hogy igy viselkedtem tegnap mi?
2017. nov. 3. 14:20
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hány éves korosztály?
2017. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 20.
2017. nov. 3. 14:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolj bele, így indul a kapcsolat: félreértés, nemtörődömség, magyarázkodás, bocsánatkérés stb. Mi lenne a folytatása?
2017. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, te valójában többet szeretnél tőle, rendes kapcsolatot. Kérdezd meg tőle, hogy szeretné-e ő is. Ha igen, szupi, ha nem, nem ugyanazt akarjátok.

Nem az a baj, hogy lefeküdtél vele, csak tudd, hogy mire vágysz, mit szeretnél.

2017. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem értem, hogy ha neki ez csak szex volt akkor mire volt jó hogy hetekig találkozgattunk? Mert nekem az eddigi tapasztalataim azt mondják, hogy aki csak megakart fektetni az jó pár visszautasítás után nem küzdött tovább.

Nem tudom, hogy írjak e neki, mert nem akarom magamat megalázni, de közben meg is beszélném vele ezt a dolgot.

Arra láttok esélyt, hogy ő fog keresni ezek után?

2017. nov. 3. 14:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, én 14-15 évesen viselkedtem így a pasikkal. Nem feküdtem le velük, de számon kértem őket, amikor még nem is voltunk együtt. Hát nem díjazták. A Te esetedben hetekig a pasi volt az aktívabb. Talán Te is tehettél volna lépéseket. Pl.minden cirkusz nélkül randit kezdeményezel. Képzeld el fordítva, ha hetekig tepersz valakiért, de csak passzívan hagyja, hogy történjenek vele a dolgok. Te is várnád a másiktól, hogy egy kicsit mutassa ki az érdeklődését, nem?
2017. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem voltam passzív, én is mutattam érdeklődést felé. Csak annyi, hogy nem feküdtem le vele az első randi után, mert számomra az nem helyén való.
2017. nov. 3. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!