Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy csak magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak magányos egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 5 hónapja napi szinten beszélek és találkozgatok egy férfival.Nekem az elejétől kezdve komolyak voltak a szándékaim, állítólag neki is.

Azonban az 5 hónap alatt, egyszerűen nem léptünk szintet, még mindig nem vagyunk "egy pár",nem beszélünk kapcsolatról, a szeretlek szónak pedig úgy érzem a közelében sem jár.

Egyszer sikerült vele erről komolyabban beszélnem, amire az volt a válasz, hogy neki idő kell, nagyon stresszes mostanában és hogy az egyik fél mindig többet érez.

Én úgy gondolom hogy 5 hónap alatt már lehetnének komolyabb érzései, mert így úgy érzem mintha csak jó barátja lennék, akivel meg tud beszélni mindent és akitől kap egy kis etye-petyét?

Szerintetek én parázom túl, és várjak, vagy ebből már nem alakul ki semmi?



2017. nov. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok komolyságot várhatsz a pasitól. Miért kell neki az idő? Előtted volt egy dúrva szakítása? Akkor vagy hiánypótló vagy.

Legyen eszed! Ha ennyi idő alatt, ennyi minden megtörtént köztetek és olyanokat mondd, hogy neki idő kell... az nem túl bíztató.

Mondd el neki, hogy te mit érzel, s ha ő még most is időt akar, javaslom, hogy hanyagold ezt a "kapcsolatot".

de ha ezzel is beéred, akkor úgy is jó

2017. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy barmi komolyat akar. 5 honap utan meg foleg. A kozhelyes kifogasokat is ellotte, amit ilyenkor szoktak, ha nem kell nekik kapcsolat, csak szex. Korotok?
2017. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én 25l ő 30f.

Volt egy hosszabb kapcsolata, ahol megcsalták, de az már kb 2 éve történt.

Bonyolult kicsit, mert ugyanakkor érezteti, hogy kedvel, mert sokat beszélgetünk, mindig figyel rám, sokszor meglep apróságokkal,a szüleinek is bemutatott már, és a szex is csak nemrég történt meg.

Tényleg többször is próbáltam vele beszélni, de mindig lerendezett annyival, hogy idő kell, mert benne később alakulnak ki az érzések, és majd meglátjuk mi lesz. Ezért érzem azt, hogy olyan ez mint a barátság extrákkal.

2017. nov. 3. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez jott le nekem is a leirtakbol. De ha erezteti az ellenkezojet, akkor adj meg neki idot, ha reszedrol ez belefer, aztan csak ugy derul ki.
2017. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy neki fontos .Tipikus megcsaltak stresszes vagyok és kell egy kis feszültség levezetés .Én azt is kinézem belőle hogy nem tette tul magàt a szakitason csak elnyomja magaban a dolgot és csak idő kérdése és lelép szó nélkül és megy az exhez .
2017. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért 5 hónap nem elég ahhoz, hogy kimondja, hogy szeret, hát őszintén szólva nem tudom. De viszont mondod, hogy foglalkozik veled, stb.

Az is számít azért. Ha nem érezne semmit, meg barátság lennél extrákkal, miért mutatott volna be a szüleinek?

Lehet csak azért nem meri kimondani, hogy szeret, mert fél, hogy ha megtenné, valami megint jönne és téged is elveszítene.

Nem csak szavakkal lehet kimutatni, hogy szeretünk valakit, sokkal fontosabb a cselekedet maga.

2017. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!