Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 körüli szingli lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 körüli szingli lányok akik régebben egyedül vannak! Ti nem érzitek magatokat egyedül? Én most borzasztóan magányos vagyok.22N

Figyelt kérdés

Eddig szuperül elvoltam. Lefoglalt a suli teljesen. Aztán ahogy bejött a jobb idő, azóta egyre rosszabb a kedvem. Mennék mindenfele. Hiányzik egy kapcsolat, csak annyira nehéz megismerkedni normális férfival pedig nincsenek nagy elvárásaim. Bulizni nem igazán járok.

Lányok akik ilyen helyzetben vagytok, ti hogy bírjátok ezt az időszakot?



2017. márc. 5. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

kezdj el ismerkedni, ha párkapcsolatot szeretnél :)


24F

2017. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Én srácként vagyok ugyanígy, de próbálom lefoglalni magam. Persze, vannak rosszabb napok, de akkor kell elmenni haverokkal valamerre, akkor kell elmenni edzeni, vagy sétálni. Próbáld egyedül is jól érezni magad, meg lehet tanulni ezt is, és emellett legyél nyitott az újonnan kínálkozó lehetőségekre :) 23/F
2017. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, tudod te mennyi korodbeli pasi van szintén egyedül?.... El ne higgyem már, hogy nincs lehetőséged ismerkedni...
2017. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van lehetőségem ismerkedni. Csak eddig nem igazán akartam, most viszont borzasztóan egyedül vagyok.
2017. márc. 5. 14:42
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Azért vagy egyedül mert neked is csak a sikeres, jóképű pasik kellenének... Lejjebb kellene adni az igényeket, és lám, már nem lennél egyedül.
2017. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz. A volt barátom sem volt az a tipikus jóképű pasi. Testre is elég vékony volt. Mégis nagyon szerettem.

Miért kell ismeretlenül ìtélkezni?

Esetleg te 20 év körüli egyedülálló lánynak érzed magad? Mert ha nem rád illik akkor írnod sem kellett volna ide.

2017. márc. 5. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz tudok pár tipped adni ismerkedésre.
2017. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

"annyira nehéz megismerkedni normális férfival pedig nincsenek nagy elvárásaim."


[link]

2017. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

"Ha Budapesten laksz tudok pár tipped adni ismerkedésre."


Ezek a tippek engem is érdekelnének.

2017. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Annyira rühellem azokat a kommenteket, amik arról szolnak h add lejjebb az elvárást és keress normális embert :D Ha nem fog meg igazán bármennyire is értékes mások számára, akkor el kell hagyni..Az már jó sztem ha tzdod h milyet keresel :)
2017. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!