Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban léteznek aszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban léteznek aszexuális magányos farkas típusúak, akik valóban boldogabbak egyedül szex nélkül, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Attól félek ilyen vagyok, 34 éves vagyok és volt barátnőm de csak 2 és szexeltem is már, de valahogy nagyon nem hiányzik a nő, a kapcsolat, a szex. Így teljesen függetlenül boldogabb vagyok úgy érzem.

Kezeltessem magam amiatt, mert ez nem normális?


2017. máj. 11. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is van egy volt osztálytársam, aki hasonló beállítottságú. 43 éves, de sose volt senkije, nem is kell neki senki, és nem meleg. Azt mondja egyedül érzi magát jól, nem hiányzik neki senki nyűgössége.
2017. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
9%
Szerintem valóban menj pszhiháterre . Ez így nem jó. Egy kapcsolat akkor normális ha sokat beszélgettek. Utaztok valahova mindig. És nem kell mindig a szex márminthogy ebből lesz gyereked meg ilyesmi de nem mindig ez kell egy embernek . Bolond helyen élek. És csak a szexre gondol mindenki . A csók már nem tartható normálisnak ? Mi ez ?
2017. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. 22 vagyok, sose volt párkapcsolatom, és valószínűleg nem is lesz. Sose érdekelt a dolog.
2017. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Létezik. 42 vagyok, volt pár hosszabb - rövidebb kapcsolatom, tudom milyen, a szex is, és elvagyok egyedül is. Néha hiányzik valaki, néha a szex is, de mikor lövök egyet, el múlik minden...

Persze, ha rátalálnék a borsómegahéjámra... ;)

2017. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális vagy de nem átlagos.
2017. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!