Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kiszemeltem VÉGRE szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem VÉGRE szakított a pasijával. Na most mit lépjek?

Figyelt kérdés

Tetszek neki ez tuti. Nagyon jól elvoltunk mindig is, ezért is estem bele, mert nem elég, hogy gyönyörű még értelmes is és aranyos imádnivaló lány. De mindig ott volt valami akadályozó tényező meg valami távolság köztünk. Nyilván a pasija miatt... De most szakítottak illetve két hete. Sajna nem vagyunk mindennapi beszélő viszonyba, de ez végre az amit már olyan régóta vártam. Nem akarom elsietni, de elkésni sem igazából fogalmam sincs mit lépjek :/

Állítólag "mindkettőnknek jobb így" szakítás volt mert már nem volt az igazi a kapcsolat de csak ennyit tudok! Mit tennétek a helyemben? Sosem vonzott még így senki. Úgy érzem Őt nekem találták ki, és szinte eufórikus állapotba kerülök a közelében, és érzem, hogy ő sem közömbös, régen sem volt az. De most szabad a pálya, itt a lehetőség! Mit tegyek? Tapasztalatok?


2017. nov. 4. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
hívd randira
2017. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Most jön az, hogy nem akar kapcsolatot senkivel egy ideig (azaz veled) majd összejön valakivel vagy újra az exével.

Nem akarok vészmadárkodni, de ilyenből ritkán lesz kapcsolat, inkább tűnsz barátzónásnak.

2017. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, tartson csak szépen egy kis szünetet.
2017. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lenne az kicsit korai? Két hete szakítottak... Gondolom kell neki egy kis idő azért, de tudnia kéne azért, hogy khmmmm én is itt vagyok.
2017. nov. 4. 19:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek alapján miből szűrted le, hogy barátzónás lennék? :,D Amúgy a pasijával is barátok voltak évekig. Aztán mi lett belőle.
2017. nov. 4. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd a pcsába.

31/f

2017. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Aranyos vagy, hogy így totál befeszkóztál, hogy úristen, mostmitcsinálj. :D


Flörtölgess vele, és a reakicóiból leszűrheted, mennyire vevő rá. Nyilván nem szerencsés egy hosszú kapcsolat után egy újjal nyitni..Szóval először csak haladj apránként.


De mutasd ki, hogy tetszik neked, különben meg fogod bánni, ha nem teszel semmit.

N

2017. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

A gyászidő csak abban az esetben szükséges, ha a lányt dobták ki.


Amennyiben a nő szakított, nincs szükség gyászidőre, - maximum egy minimálisra, 2 hét meg bőven elég. Ha komoly kapcsolatra nem is áll készen randizgatni, meg szexelni fog, ha talál rá olyan srácot, aki vonzó neki.


Ezt jól tudom, mert amikor a lányok engem dobtak ki, megbotránkoztam azon, hogy ők milyen hamar túlléptek rajtam.


Ha Kérdező bejön a csajnak, akkor nyugodtan foglalkozhat vele, maximum haladjon lassan, és ne siettesse a dolgokat.-

2017. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Ha a lány szakított akkor már van neki valakije.
2017. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
.... ééés ezért van ennyi kapcsolatfüggő a csajok között.
2017. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!