Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon elszomorit ez a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszomorit ez a dolog, valaki adna valami ötletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Novemberben töltöm 20.életévemet. Barátommal lassan 4 éve együtt vagyunk. Velem egy idős 19 éves.

A múlthéten eléggé összevesztünk, azóta alig beszélünk. Tegnap este viszont beszéltük. Kezdjük ott, hogy múlthéten amikor nála voltam, ugye összevesztünk.. És én elmentem, mert ordibált velem, meg amikor oda akartam bújni hozzá, ellökött, meg a hajamnál fogva arrébb tett, ami ugyan nem fájt, csak nagyon nagyon rosszul esett, el sem tudja szerintem képzelni :(

Tegnap is beszéltünk, meg kérdeztem, hogy hiányzom-e neki, azt mondta jelen pillanatban nem. Meg mondta, hogy jön fel a városba (város melletti faluban lakik, ezért kb 9-10km van köztünk). Kérdeztem, hogy miért mondja, találkozni szeretne? Mondta, hogy nincs kedve, meg se fordult a fejében, és hogy mahd én kérdezzem meg, hogyha találkozni szeretnék, és elmondja, hogy lesz-e kedve (ez egy kicsit furának érzem, hogy én kerdezgessem minden alkalommal hogy mikor támad kedve). Azt mondta hozy ő nem fog ajálkozni..

És egyébként abban maradtunk hogy most szünet lesz novemberig, aztán megprobalja velem, hogy változtam - e,mert elvileg 3 éven keresztül semmit nem tettem a kwpcsolatert.. Akkor minek volt eddig velem? Különben is tettem, csak úgy látszik nem veszi észre.. Én nqgyon szeretem őt, viszont nagyon megbantott tegnap is, multkor is. Teljesen rossz kedvem van azóta, most meg aztán pláne.. Én nagyon szeretem őt, és nem tudom mit tegyek, hogy rájöjjön, hogy nagyon megbántott, és csúnyán bánt velem.. Nem tudom, ti egyet értetek velem, hogy elmentem? Szerintetek jogos volt? Nem szeretem volna veszekedni és az ordibálást hallgatni, meg hogy ezt és ezt basztam el. Ja meg amikor elmentem, azt is a fejemhez vagta, hogy soha többé nem akar látni...

Hihetetlen mire képes, ha ideges..

Tegnap is nagyon felhuzta magát valamin, mert mondta, hogy inkább akkor ne legyen szünet se, hanem végleg menjünk szét, merthogy úgysem tudok változni... Aztán, bocsánatot kértem (konkrétan a semmiért, mert állítsa szerint flegma voltam, de amúgy nem csak szomorú, és feldult) aztan később irta, hogy meg atgondolja. Szerintetek lesz ebből még valami? Ezen kívül sok más történt még, amiről panaszkodhatnék, hogy én tehetek róla, és magamnak köszönjem, hogy most ilyen a helyzet... Nem tudom mit gondol magáról, ha kicsit belegondolna, hogy miket ír, tesz, mond... Ha én ilyeneket tennék szerintem már rég hozzám se szólna... Vagy nem tudom, és erre írja, hogy olyan ő velem, mint én vele... Nah, de mindegy is... Alig eszek valamit napok óta, nagyon rosszul vagyok. Leszarni, hogy nem írok neki, vagy nem válaszolok neki, azt nem igazán tudom, mert akkor mar rögtön jön az, hogy biztos találtam mást stb... Meg hogy mással vagyok... Soha soha nem csalnam meg, szeretem őt, kérlek adjatok valami tippet,azt se mondta, hogy miben szeretné hogy változtak, direkt kértem, es direkt, daccbol nem mondta el,merthogx ő már regebben elmondta, nem fogja mégegyszer, vagy ha akkornem figyeltem, igy jartam...

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett és helyesírásért, ékezetért elnézést kérek.

20/l



2017. okt. 30. 08:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyesen manipulál téged,elérte hogy még te küzdj,meg érezd rosszul magad,meg kérj bocsánatot.Én ezek után otthagynám,aztán szórakozzon mással.De mivel te nem fogod,innentől ne hívd ne írj,legyél vele lekezelő,és fordul a kocka.
2017. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, sikerült leépítenie:((

Még is, mit vársz egy idegbetegtől, mi lesz később?? Már most, csak egy tárgy vagy, amit lehet szidni, levezetni rajta az ideget. Valószínű, megvárja, hogy pitizzél, ahogy neki jó. Nagy kegyesen, megengedi majd, hogy azt csináld, amit ő akar. Majd ha teljesen leépített, eldob, vagy megtart, mint egy jó bábot. Ja, hogy te, szerelmesen, ezt nem érzékeled, mi várt rád:((

2017. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire szeretsz szenvedni? Ha nem, akkor hagyd a pichába. Írsz egy sms-t, hogy részedről itt a vége, soha többé nem akarod látni. Törlöd, tiltod mindenhol, aztán elmész bulizni pár barátnővel. Hétvégén már olyan pasid lehet, aki normális.

Mert ez a mostani egy tipikus bunkó gyökér.

2017. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan lelki terror, amit művel. Ne teperj, ne alázkodj meg, rakd ki a francba. Elsőre szar lesz, mert sikerült bemásznia a fejedbe, de pár év múlva hálát adsz az égnek, hogy véget vetettél ennek a mérgező kapcsolatnak.

Ha azon gondolkodsz, hogy nem: el tudnád ezt viselni életed végéig? Hogy mindenért téged okoljon, erőszakosan bánjon veled, megalázzon? Az, hogy ideges, nem kifogás semmire. De az is lehet, hogy eljátssza a mártírt, és egy hónap múlva ő rak ki, mert talál friss húst, akit kikészíthet. Gondold végig, mi mindent tett ő érted, mivel járt a kedvedbe?

Nekem párom amikor csak lehet, virágot hoz, főz, puszilgat, kényeztet, soha nem veszekszünkk, hanem értelmesen megbeszéljük a problémáinkat. Tudja, miket szeretek, figyel rám, ha rossz kedvem van, képes bohócot csinálni magából egy halvány mosolyomért.

Szóval: ha inkább olyan kapcsolatra vágysz, mint az enyém, akkor bármennyire is nehéz, pakold ki párodat, mert vele ez lehetetlen. Nem állítom, hogy rossz ember, vagy direkt csinálná, de ti ketten már nem lesztek együtt boldogok. Ahhoz már túl messzire mentetek a rossz úton. Voltam hasonló helyzetben, és seggemet csapkodom a földhöz, hogy nem maradtam vele, hanem esélyt adtam magamnak, és rátaláltunk egymásra mostani párommal.

2017. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt egy ilyen kis takonnyal?
2017. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt mindenkinek előttem, és már te magad is játod a jó utat a sötét alagútban, csak a fiatalság, tapasztalatlanság és a manipuláció ezt tette veled, de voltunk itt majdnem mindannyian nők, szóval el tudom mondani hogy van feljebb, bőven. :)


Érzed, tudod hogy nem megfelelő veled ez a bánásmód. Lehet te se vagy tökéletes (egy kapcsolat mindig két emberen múlik), de 1. 19 éves vagy, senki sem tökéletes akkor, 2. emiatt nem kell egy destruktív kapcsolatban maradnod.


Én is voltam együtt egy kb. ilyen, vagy durvább kaliberű állattal és ide jártam kiadni a feszkót, többen is írták, hogy mi lesz majd a következő - megüt ha nem tetszik neki valami?

És teljesen igazuk van.


Szakíts vele mihamarabb, adj magadnak időt, meglátod, jobb lesz. És ne vedd vissza ne beszélj vele semmiképp se. Kis idő múlva ha visszanézel erre az időszakra, majd el se tudod képzelni, miért voltál vele ennyi ideig.


29/L

2017. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Egyébként nagyon aranyos volt velem mindig, de amilyen kedves, es veszekszunk, akkor pont annyira az ellenkezője. Egyébként 4es,sok mindent tett értem es szerintem en is érte

Nagyon szeretem őt, epp azért mert kedves... De amikor ilyen... Nem tudom még érteni miért csinalja ezt

2017. okt. 30. 09:13
 8/28 A kérdező kommentje:
Meg azt hiszi, hogy en azt szeretnem hogy papucs legyen, nem nen azt szeretném, csak azt hogy ne veszekrdjunk es legyen minden ugy ahogy eddig, szerintem meg lehetne beszelni, de vele olyan nehéz mert felkapja hamar a vizet, es ha valamit félre ért mar rögtön ez van
2017. okt. 30. 09:16
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A srác játszmázik veled :(.


Ha a Te változásodtól teszi függővé a kapcsolatot, akkor menjen Isten hírével. Nem manipulálhatunk valakit annyira, hogy saját valóját szembeköpje. Kissé naivnak és gyakorlatlannak érezlek. Egy kapcsolatban nem megoldás az erőszak (az, hogy a hajadnál fogva arrébb rakott téged, szerintem erőszakos).


Jobb nektek, ha különváltok. Ne kérj mindenért elnézést. Látszik, hogy szinte a létezésedért is elnézést kérsz. NE! Érző lény vagy Te is, jogod van tévedni, hibázni.

Ha valakit megakarunk változtatni egy kapcsolatban, már halott ügy a dolog.


Próbálj felkészülni a szakításra, adj lehetőséget magadnak arra, hogy rátalálj egy olyan emberre, aki elfogad és még tisztel is téged!

2017. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Okés, csak itt nen napokrol, honapokrol van szó, hanem évekről.. Kb mindent vele csinaltam, mindent együtt :(
2017. okt. 30. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!