Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan szar egyedül! 39 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szar egyedül! 39 évesen cslódottan férfikén az embernek már élni sincs kedve. Nőket kérdezném, szokott e ilyen érzésük lenni? Sokkal erősebbnek látom az egyedül álló nőket, mint a férfiakat.

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak a férfiaknak van szükségük nőkre, a nőknek nincs szükségük férfira.

"A nő olyan férfi nélkül, mint a hal bicikli nélkül."

2017. nov. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy erősebbek, csak több a dolguk egy kapcsolatban, ezért ha egyedülállóak, nem kell annyi mindennel törődni. Például van, aki csak apa miatt felkel 2 órával korábban, hogy megrágja és becsomagolja a szendvicsét. Ha nincs pasija, aludhat tovább. Nem kell izgulnia azon, hogy most a 2 napos borostát vagy a gyulladt szőrtüszőt válassza. Sok kis dolog, ami rontja az életminőséget.
2017. nov. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valóban erősebbek a korodbeli nők. Próbáld meg nem sajnálni magad, és ne a hiányra koncentrálj, hanem azokra a dolgokra, amik örömet okoznak az élet más területén. Megnehezíti a társtalálást, ha ezt a negatív érzést sugárzod az életkedv helyett, mert sokkal vonzóbb az, aki elvan egyedül is /amellett, hogy vágyakozik ezt megosztani valaki hozzá illővel/.
2017. nov. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak a nőknek van szükségük férfiakra, a férfiaknak nincs szükségük nőkre.

"A férfi olyan nő nélkül, mint a hal bicikli nélkül."

2017. nov. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom magam, csak így érzem. Több hosszab kapcsolatom is volt és lehetne most is, de az egyetlen nő, akit igazán szerettem ő már nincs. Mindenkiben őt keresem, de hiába. Ezért érzem egyedül magam. Mégha van is valakim ,nem tudom viszonozni az érzéseit és így nem szeretném rabolni az idejét senkinek.
2017. nov. 12. 02:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat, aki jobb mint a régi. De először nézd meg, hogy milyen kis zavaró dolgai voltak a réginek. Mert azok hosszútávon nagyon nagy zavaró vonásokká váltak volna.
2017. nov. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen érzésem, hogy ezt így nem.

Aztán rájöttem, hogy egyedül jobb, mint társasmagányban.

Nehéz eset vagyok, nem könnyű velem együttélni, és a végén csak egymás idegeire megyünk. Kevesen tudnának elviselni.

Barátkozok, ismerkedek, elvagyok. Most ez így jó, egyszer lehet érkezik aki megszelídít. Még hosszú az élet😊

31N

2017. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7#! Végre valaki érti és átéli amit érzek.
2017. nov. 12. 08:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy tanácsot adnék. A múltat hagyd a tegnapban, tanulj belőle, ne ismételd a hibákat.

Akit szerettél őt is engedd el, ne vonj köré glóriát, mert örök magányra kárhoztat, és megmérgezed magad vele.

Aki meg megbántott, neki is bocsásd meg bármit tett. Hidd el, abban a pillanatban nem fogod gyengének érezni magad.

Nekem innen van erőm, ezért nem roppanok bele az egyedüllétbe, ezért tudok nevetni bármikor szívvel, nem elbújni egy halvány mosoly mögé. És így látható az igazi arcom, esélye annak, hogy valaki magamért szeressen.

Még kapcsolatra közel se vagyok készen, de már tudom mit és hogyan szeretnék, ha egyszer.

7es

2017. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez azért van így, mert a nő bármikor kaphat szexet, ki tud elégülni és ahogy a felsorolásból látszik, kényelmesebb egyedül élni, mint egymás idegeire menni.


Fordítva szinte lehetetlen nőt találni csak szexkapcsolatra, ezért az ilyen férfiak inkább választják a társas magányt a szex miatt.

2020. febr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!