Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Semmi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Semmi sem veszi el a gondolataim

Figyelt kérdés

Hogy lépjek túl olyanon aki rajtam már régen túl van ?

legalább is én úgy érzem 4 hónap telt el de én úgy érzem hogy ő már túl van rajtam én viszont még mindig nem annyira szarok a reggeleim és olyan egyedül érzem magam mint hogy ha nincs senkim és nem akarom magam gyengének mutatni mert akkor csak sírnék és mikor meg kérdezik miért mentünk szét egyszerűen nem tudok mit mondani mert nem tudok máig sem a valódi okát az egésznek a legrosszabb az hogy még akkor meg mondtam neki a magamét egy regényt írtam neki de olyan mint hogy ha le is pereget volna róla az egész nem is foglalkozott vele én nem akarok így élni hogy nekem ennyire rossz .


2017. nov. 14. 09:47
 1/9 A kérdező kommentje:
2 évig voltunk együtt sokan azt mondták nem érdemelt meg 19f.
2017. nov. 14. 09:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban én fingli férfi vagyok 24 éve nincs ezzel baj ez is csak egy véges szakasz az ember életében. Ha hiszed ha nem én képtelen voltam nem a saját életemre koncentrálni emiattnem volt kedvem kapcsolatra
2017. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én fiú létemre nem akarok szenvedni .
2017. nov. 14. 09:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánnem szenvedni akar senki de a célhoz vezető úton néha szenvedni kell hogy értékelni tudd majd
2017. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mar irtam neked választ. Mást most sem tudok mondani, foglald le magad, ha állandóan ezen gondolkozol nyilván nem lesz jobb a helyzet.

Másrészről meg vesszőt meg pontot elkezdhetnel használni mert igy eléggé olvashatatlan az irasod, nem bántásból mondom, de jo lenne.

2017. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj nàlam 4év..majd egyszer talàn eljön az aki feledteti..persze ahhoz nekem is akarnom kellene..élni az életet nem csak àlmodni
2017. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor éveken át szenvedhetek :D nagyon jó lesz :D
2017. nov. 14. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:
De en amugy tényleg nem értelek. Minek kerdezed akkor meg hogy mit csinálj, ha ugyis szenvedni akarsz es az építő jellegű válaszokra nem reagálsz?
2017. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nem volt benne hajlandóság az együtt dolgozásra.

Tudatosítsd, ennek vége, több kell neked. Egy társ..

Örülj, tanulhattál s jelened minden lehetőségének.

Ezeket gyakorold.

2017. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!