Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy férfibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfibe, aki semmi komolyat nem akar. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elküldeni, mert szerelmes vagyok.. Viszont szörnyű helyzet, mert nem akar normális kapcsolatot. Rendes, kedves, aranyos, de nem akarja magát lekötni, magyarul más nőkkel is ismerkedik. Mit tennétek?
2017. okt. 25. 07:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól kibőgném magam és mennék mást keresni. Tudom könnyű ezt mondani, de muszáj lesz kiszeretni belőle, vagy elfogadod a helyzetet és úgy oda teszed magad, hogy ne akarjon mással ismerkedni:)
2017. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalàbb öszìnte.Szerintem ha ìgy àll a helyzet felejsd el,nehogy kèsöbb rosszabb legyen.Te szerelmes vagy belè,ő meg nem akar komolyat.Szakìts meg vele minden kapcsolatot ès ismerkedj màsokkal talàn ìgy könnyebb lesz a felejtès.
2017. okt. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak olyan nehéz mást találni.. Hol? A netes oldalakon csak perverz hülyék vannak.. Nem tudok hol ismerkedni..
2017. okt. 25. 07:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz netes ismerkedèst akkor majd idővel talàlsz egy olyan fèrfit aki tudja viszonozni az erzelmeid.De a neten vannak normàlis pasik is akik kapcsolatot keresnek,èn is netről ismertem meg a pàrom ès soha nem bàntam meg màr 7 ève eggyütt vagyunk csak rà kell talàlni.
2017. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy. Persze akad normális, de ha találok egyet akit el tudnék képzelni, akkor már csak egy gond szokott lenni: én nem érdeklem.. Mindig ez van.
2017. okt. 25. 07:44
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem kell feladni,ha eggyik nem jött be probàlkozok ùjra,egyszer te is megtalàlod az igazit.
2017. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Meggyászolni, önmagadat összekapni, aztán, ha érzelmileg nullán vagy,keresni mást és tanulni belőle. Hidd el, jobb mielőbb megtenni...
2017. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Biztosan az én készülékemben van a hiba de én ilyen mentalitásba bele sem tudnék szeretni.
2017. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát tudod, van az az érzés ami akkor alakul ki, mikor nem tudod megkapni a másikat. Talán inkább ebben szenvedek, mint ténylegesen szerelemben.. Fene se tudja pontosan..
2017. okt. 25. 08:47
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 olyan pasi volt, akik nem akartak semmi komolyat, vagy ha igen, nem velem, szerintem ebbe a 2be voltam szerelmes legjobban, valoszinuleg epp emiatt.

Egy ponton tul be kell latni h ez nem az, ami az ember lanyanak jar es le kell zarni. Olyan nincs h nem tudom mert szerelmes vagyok, barkit el lehet engedni annak a remenyeben h ezzel helyet teremtek vki ujnak, aki megbecsul. Mindket esetem utan kb 4-6honappal (köztes idöben egyedül voltam es levontam a konkluziokat) jött olyan, akikre erdemes volt varni.

Sokkal jobb a viszonzott szerelem. Nem jo erzes minden reggel arra ebredni h nem kellek elegge es en nem akarok egy lyuk lenni a sok közül...mert ezzel ezt vallalod.

2017. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!