Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet szeretni valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet szeretni valakiből úgy, ha közben barátság extrákkal kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Szerintem a mi esetünkben nem feltétlenül az extrákon van csak a hangsúly, hanem azon is, hogy szinte minden nap látom (munkatársak vagyunk), és sokszor csinálunk közös programokat melón kívül is. Ilyenkor van csók és hosszú ölelés. Plusz néha együtt alszunk, de ez elég ritkán van. Így is képes leszek kiszeretni belőle hamarosan, vagy ahhoz tényleg csak munkakapcsolatban kéne lennünk?

2017. nov. 17. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nőként ilyen helyzetben csak konkrétan barátságot szex nélkül-t ajánlok fel. Az amiről beszélsz az is szupermarket feeling, ahol a nő konkrétan csak egy tárgy a polcról, amelyen van egy lyuk. Sajnálom, hogy az egyre inkább "csita ugrik a fáról" "férfiak" még sűrűbben váltanak szerelmi hangulatot, mint a nők havonta. Gusztustalan.
2017. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

#1


Mindkét nem elég gusztustalan ilyen téren. El fog jönni Huxley víziója a "mindenki mindenkié" világ ahol dívik majd a jó kis érzelemmentes reszelgetés a "saját szintünkkel"...

2017. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így nehéz lesz.

nekem volt egy baráti kapcsolatm egy sráccal régen. Aztán jártunk. Szakítottunk. Jártunk. Szakítottunk. És szakítás után nem volt senkink így, mivel a sex működött, találkozgattunk. Bár mindketten szerettük egymást, állítom, még szakítás után is. De egy idő után, valahogy már nem akartam az egészet...Vagy legyen több, vagy ne legyen semmi. Döntöttem. Végleg szakítottam ezzel az állapottal vele. Összejöttem valaki mással (most az a valaki a férjem. :) ). Ő meg fél évig "zaklatott"...Nem tudott belenyugodni.

Jól gondold me. Nehéz ügy. Beszéljétek meg, mert valaki sérülni fog. És nem biztos, hogy ő fog...

2017. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es: a pláza r-banc, úgynevezett "fullos" nők egyáltalán nem érdekelnek. Aki még mindig lohol utánuk, az viselje a következményeket.
2017. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


És ki mondott ilyet? Sajnos lassan ez a mentalitás kikerül a plázaribik-"nagyonmenőmacsócsávók" köreiből és egyre több normális embert is megfertőz.

2017. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3: Már nagyon sokszor beszéltünk erről. Az a baj, hogy én se tudom, hogy mit szeretnék. Illetve tudom, kapcsolatot vele. De mivel azt nem lehet, a maradék választási lehetőségek közül nem tudom. Még nyáron azt mondtam neki, hogy vagy legyen köztünk valami értelmes, vagy semmi. Aztán maradt ugyanez. Kb 2 hónapja elmondtam neki, hogy szeretem, ő meg azt, hogy nem velem van a baja, de nem szeretne kapcsolatot. Aztán abban maradtunk, hogy barátok maradunk. Két héttel később szóbajöttek az extrák, bár szeptember óta nem volt semmi. Csak csók, tapi, és ölelések. Emlékszem, egyszer azt is mondtam neki, hogy nekem ez is jó, elvégre a semminél több. Ami igaz is. Nyilván lehetne több is, de így legalább ennyi van köztünk. Viszont ettől függetlenül nagyon szenvedek, és ki szeretnék szeretni belőle.
2017. nov. 17. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem fog menni.
2017. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Lehetséges.

Ti készségeiteken múlik, metudjtok-e csinálni.

2017. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami ferfiaknal a baratzona az a noknel a szeretozona. Szerintem ne alazd es ne kinozd magad tovabb, te is tudod, hogy innen nem tudsz kitorni, ha lenne ra esely mar megtortent volna. Annyira birom ezt a maradjunk baratok dumat! :D Minden esetben a baratsag megcsufolasa lesz belole.
2017. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!