Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem miatt Külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem miatt Külföldre költözés? Megtennétek?

Figyelt kérdés

Rendezett életem van, jo munkám, családom es barátaim. Nincs hitelem, semmilyen problémám. Jövőképem van itthon.

Szerelmes lettem egy külföldi férfibe, es habár sose terveztem ezt, úgy érzem ő az igazi. Mindent fel kellene adnom a kapcsolatért, hiszen csak igy lenne értelme. Neki is rendezett élete van. Attól felek, hogy elveszítem az önállóságomat, azt, hogy egyedul is vagyok valaki, mert mindent elölről kellene kezdenem, es ra kellene támaszkodnom. Attól felek, lehet nem tudna tisztelni, ha csak miatta feldobnék mindent. De nekem a szerelem nagyon fontos, es azt érzem, ezert a dologért érdemes lenne.


Mit gondoltok?


2017. nov. 18. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennek. Ha nem jon be, meg mindig vissza lehet jonni.
2017. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Mentem is.


Egy éve költöztem ki Svájcba a - magyar - kedvesemhez.

Bár meló csak alkalmi van, de ey másodpercig nem bántam meg.


Nem kell rátámaszkodnom, mert ő napközben melózik, én is mikor-hogy. Az ügyeket én intézem, postára, boltba, Stadthausba, stb. én járok (kivéve, ha személyesen neki jött levél, usw.), szerintem nálatok is ez lesz.


28n

2017. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem mennék egy férfihez. Mennék saját pénzből, saját lakásba, de nem cuccolnék oda senkihez, pláne nem külföldre.
2017. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nem mindegy, hol van az a külföld. Én csak Európán belül költöznék.
2017. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ezt nem adnám fel semmilyen bizonytalan szerelemért.
2017. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha ez kerdes, akkor keves az esely ra, hogy kint boldog leszel, mert akarmennyire is tamogat a parod, eleinte amig nem lesz munkad pl. addig folyton egyedul leszel, nem lesznek elso idokben barataid (plusz nem tudom milyen nyelvrol van szo, de ha pl. nem beszeled folyekonyan, vagy ha nagyon mas ott a mentalitas, akkor ez csak fokozodik - nagyon rossz ugy elni valahol, ha nem erted magad korul az emberek nyelvet es gondolkodasat), "sajat dolgaid, ugyeid", es akkor rogton eszedbe fognak jutni es fel fognak erosodni ezek a ketsegeid.

De ez csak az en tapasztalatom, szinten kulfoldi parral, ahol az elejetol fogva biztos volt, hogy en koltozom (raadasul egy teljesen mas kulturaba), illetve pont emiatt sok ilyen part latok. Ahol nem volt meg a koltozo fel reszerol sajat magatol a vagy, hogy koltozzon, ott allando volt a honvagy, a feszultseg ebbol es mindig azon dolgoztak inkabb, hogy "hazacsabitsak" a ferjet is - ami ugye nem jon ossze legtobbszor, mert nem veletlen nem o koltozott eleve. Szoval, nagyon gondold at.

Hova koltoznel?

2017. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Svájc.
2017. nov. 18. 18:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Ismered egyáltalán ezt a pasit, találkoztatok már élőben, töltöttetek el együtt hosszabb időt?? Soha nem költöznék össze olyannal, akivel nem vagyok együtt legalább egy éve, nem töltöttünk együtt napokat egy huzamban stb. Egy tök idegen országba, egy relatíve idegen emberrel nem szabad összeköltözni.

Plusz nem tudnál méltó helyen elhelyezkedni. Persze, az alja melót is megfizetik Svájcban, de nem hiszem, hogy te ilyet akarsz csinálni. Tőle fogsz függeni egész életedben, és ezt épeszű ember nem vállalja be.

2017. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen erdekes ez a sok “szerelem” miatt Svajcba koltozo LANY ;)
2017. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes hogy svájcba szerelem miatt xD

Na de egy szarkasztikus megjegyzés után. Én meg tenném,bár én alapból tervezem hogy amint megtanultam a német nyelvet (Egyre jobban megy.) költözök kifelé ebből az országból.(Bár nekem se családom se barátaim.) A jövőkép itthon meg olyan hogy nagyot fogsz esni tökmindegy milyen jövőképed van,és veled együtt az itthon maradt 9 millió magyarral együtt.

Hogy mindent feladsz? Pont ellenkezőleg! A barátaidat meg a családodat meg tudod látogatni,odakint több esélyed van,és minőségibb a tanulás is ha esetleg más érdekelne(Szóval lenne dögivel karrier lehetőséged.). Itt max a honvágy az ami odapörkölhet.

2017. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!