Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki és azért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A gyakorlati helyemen ismertem meg 1 hete egy srácot, aznap vele dolgoztam. Heti 1-2 alkalommal van gyakorlatom. Feltűnt, hogy az eddigi 2 találkozásunk során gyakran jött közel hozzám, hozzám is ért. Megérintette a kezem, hozzáért a hátamhoz, mint akik tényleg régóta ismerik egymást vagy nagyon jóban vannak. Naponta beszélgetünk neten is, de személyes dolgokról nem kérdezzük egymást.


Szerintetek ezek alapján érezhet valamit vagy csak ennyire közvetlen? (Egyébként nem tűnik olyannak, aki a középpontban akar lenni, másokkal nem vettem észre, hogy ezt csinálná, mint amit leírtam.)


2017. nov. 19. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki. Ennyi.
2017. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol gyakorlatozol? :D
2017. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért fontos?
2017. nov. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!