Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt szerencses nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt szerencses nő, akinek jutott egy rendes pasi, aki boldogga teszi?

Figyelt kérdés

Ertem ezt úgy h olyan társa van akire

1 felnéz mint emberre mint ferfire

2 aki támogat mindenben

3 kedves mindig

4 kényeztet , elhalmoz

5 biztosit mindent anyagilag


2017. nov. 19. 23:03
1 2
 1/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%
Engem boldoggá tesz a párom, de ehhez közel sem kell az 5 pontban megfelelnie.
2017. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Az első négy pont stimmel, az 5. is meglehetne, de nem a kiskorú gyereke vagyok, hogy ő biztosítson anyagilag :)
2017. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
első 4 megvan, de köszi eltartom én magam:)
2017. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
És gondolom nálad a 6.pontként ott van a "nem várja el ezeket amiket én elvárok"...
2017. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

A "biztosít mindent anyagilag" mióta a jó pasi jellemzője?? Milyen elborult nőt tesz ez boldoggá? Jézusom... pedig azt hittem végre egy normális kérdés.

Az első 4 stimmel, az ötödikről hallani sem akarok. (Bár megtehetné, ahogy én is megtehetném, de egyikőnk se akar róla hallani sem, hogy a másik bármilyen anyagi téren támogassa)

2017. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Szokásos provokálás...
2017. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem rendes pasim van,az utolsó kettőt mégsem igénylem.
2017. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Boldoggá csak önmagát képes tenni az ember.
2017. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nahát micsoda ragyogó elmék vannak itt
2017. nov. 20. 00:30
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem elme kérdése,hanem.van aki képes magának biztosítani az anyagi dolgokat, az pedig függetlenséget jelent,szabadságot. Valami mwgtetszik nekik,vágynak valamire azt egyszerűen mwgveszik, nem azt várják,hogy majd más veszi meg. Ennyi a lényeg,de te keress csak olyat,aki kitart téged,vesz ezt-azt, majd egyszer megún,dob a f..ba,te meg ott leszel pénz nélkül :)
2017. nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!