Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtalálod azt az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtalálod azt az embert, aki lelked másik fele, és valami miatt nem jöhettek össze, milyen kárt okoz mentálisan, lelkileg?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Aki csak fél ember lelkileg az már nem eleve kár lelkileg mentálisan ?

31/f

2017. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagyot szerintem, mert ha olyannal nem jöhetsz össze akivel összeilletek,akkor mit vársz egy olyantól akivel kevésbé illetek össze? Illetve meddig kell várni míg újra egy ilyen személlyel találkozol?
2017. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

biztosan nem.


az ember társas lény, mindannyian kapcsolódni szeretnénk, szeretni és szeretve lenni, és átélni, hogy találkozunk valakivel, aki lelkünk másik fele abban az értelemben, hogy ért minket, egy húron pendülünk, fél szavakból vagy szavak nélkül is értjük egymást, azt érezzük, hogy mellette "megérkeztünk", révbe értünk.


ha ezt valaki nem éli át élete során, úgy szerintem nem sokat ér az élete, ez egy olyan mély és fontos tapasztalat, fundamentuma a létezésünknek, a jól-létünknek, hogy verheted magad, hogy egyedül is teljes az életed, de valójában csak szegényebb és sivárabb azokhoz képest, akik ezt megtapasztalják.

2017. nov. 20. 10:52
 4/15 A kérdező kommentje:
2. pontosan erre céloztam, köszi
2017. nov. 20. 10:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha létezik egyetlen lelki társam, az nem feltétlenül dugópajti. Lehet csak sima barát is, velem egynemű is.
2017. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

lehet


én nem tudom elképzelni, hogy velem egyneműben megtaláljam.


ha meg egy ellenkező neműben találom meg, nem tudom elképzelni, hogy ne szeressek belé.


(dugópajti?! én érzelmekről beszélek, nem pusztán szexről!)

2017. nov. 20. 11:01
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

"...ez egy olyan mély és fontos tapasztalat...."...amit gondolod 31 éves koromra nem éltem már át párszor :D. Ha nem vagy meg jól egyedül is, és nem szeded össze magad, akkor cseszheted kérdező, mert csak társfüggő vagy, a másik pedig lelécelt a mimóza lelked jobbik felével. Te akkor az a fajta vagy, aki a megváltást várja a másiktól energiabefektetés nélkül ugye ? Mert hát a lelked másik fele jogos jussod....a kis tékozló :D

31/f

2017. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

31/f a hozzád hasonló taplóktól mindig viszketni szokott a tenyerem.


a szavaim kiforgatása, a beléjük magyarázás a hozzád hasonló "megmondom a tutit!" típusú okostojások sajátja.


nem ismersz, sem a körülményeket, sem azt nem érted, amit mondok.


tegyél egy szívességet, és más kérdések alá írd a nagyszerű meglátásaidat, engem pedig hanyagolj.

2017. nov. 20. 11:12
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Vaktában lövöldözöl kérdező, te sem ismersz engem. Nagyon romi ez a lelked másik fele, de sajnos míg így állsz a dologhoz, a tenyérviszketésen kívül bizony lesz mentális és lelki károd, amennyit csak akarsz :)

31/f

2017. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy valóban ő a tökéletes másik felünk, a tökély minden téren.


Ergo ha vele nem lehetsz együtt , és mással kell beérned, az megalkuvás saját magaddal, hogy el kell fogadnod egy "rosszabbat" úgymond. Be kell érned "kevesebbel" ami nagyon sz**ar. ÉS nem okoz akkora boldogságot mintha azzal jöttél volna össze.


Sajnos a legtöbben nem azzal élnek, hanem a legtöbben elfogadják a kevesebbet, különben za emberek legnagyobb része egyedül lenne élete végéig.

2017. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!