Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hordja a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordja a volt barátnőm a tőlem kapott nyakláncot? én értem hogy lehet azért mert tetszik neki de akkor is még is csak tőlem kapta.

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 10:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és többnyire akik szakítanak nem szokták hordani a tőle kapott dolgokat .
2017. nov. 21. 10:58
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

#1

Többnyire. Mert a többség egy buta barom. Miért akarsz belőle is azt csinálni?

2017. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a nyakláncot nézném. Ha tetszik, akkor hordom. Ne gondolj bele többet.
2017. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Höhö ez örök joker neked, majd ha összefutsz vele meg az új barátjával a Dűrhő Dénessel, bevihetsz egy találatot, amit Dürhő Dénes őrjöngéssel fog meghálálni, pár napig nem lesz vidám az éjjel náluk :D
2017. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekel kitől kaptam,ha teszik,akkor hordom
2017. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok mindent, ami tetszik, teljesen mindegy, kitől kaptam. Főleg, ha már annyira se érdekel az illető, hogy fájjon bármi, ami rá emlékeztet, ez pedig igaz az összes exemre.
2017. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Tanulság, a nőknek ezentúl, ne vegyél egy szelt csokinál értékesebbet. Elég nekik egy BKV jegy, azt nem fogod látni, hogy hordja:))
2017. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#7


Bár az mindenképp érdekes, hogy az ömagukat érzelemorientáltnak kikiáltó nőknél is mennyire gyorsan győz ilyen esetekben a materialista felfogás. Ami nem baj, győzzön, de akkor ne éljen már az a sztereotípia, hogy ők az érzelmes nem, ellenpárja az érzéketlen férfiaknak, mert úgy látszik annyira nem.


Az ilyen dolgokat el kell tenni egy emlékes dobozba és a múlt részének tekinteni.

2017. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még nem volt exem ugyan, de ha nem nagyon-nagyon értékes a dolog, akkor én simán hordanám. Az nekem volt ajándék... érdekesen is nézne ki, hogy utána pattogna, hogy "nehordjadmerttőledkaptam". Nekem egy ilyen egy sima használati tárgy lenne, azt' kész.
2017. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
# 8/9 Engem, ilyen apróság soha nem zavart. Kapcsolataim elején, szoktam 50-100 körüli értékben, kar, vagy nyakláncot ajándékozni. Onnan, hogy átadom, közöm nincs hozzá, mit tesz vele. Onnantól az ő tulajdona és ha úgy gondolja, akár élete végéig is viselheti, vagy túl is adhat rajta.
2017. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!