Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hordja a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordja a volt barátnőm a tőlem kapott nyakláncot? én értem hogy lehet azért mert tetszik neki de akkor is még is csak tőlem kapta.

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 10:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
En is hordanam, ez csak egy targy. Semmi jelentosege nincs. Nem szoktam a targyakat emberekhez, erzelmekhez kotni, mert full marhasag.
2017. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is hordom, ha tetszik.
2017. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

mert tetszik neki. az élet nem bonyolult, hiába akarod, hogy az legyen.

ha te kaptál volna tőle egy PlayStationt, akkor már nem is játszanál vele, miután szakítottatok?

2017. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"ha te kaptál volna tőle egy PlayStationt"


Bah-hah-hah, ilyen nem lesz sosem. Az összes tárgy értéke nem lesz 1000 Forint amit mástól kapsz, ezért is lehet könnyen eltenni őket, mert a legértékesebb amit mások venni szoktak az a "bögre", de az is simán elrakható, mert pótolni kb. 500 Ft.

2017. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ennyire nem kell nagyra tarsd magad!


Én is hordtam az extől kapott karkötőt, míg el nem szakadt, mert baromira jól nézett ki.

Azóta is a dobozkámban hever, mert tetszik.


Most a páromtól kapott karkötőt hordom, mert az is király :)

2017. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várom, hogy mi lesz még ma, amin sikerül a férfiaknak fennakadni...pénz már megvolt, most a tőlük kapott nyaklánc.Jöhet a Folytatás...
2017. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátnőkhöz, barátokhoz nem fűződhet kellemes emlék?


Attól, hogy a múltunkhoz tartozik, akkor is a miénk.


Bizonyára tetszik neki, és ezért hordja. Légy rá büszke, hogy nem az általában ilyenkor jellemző módon "becsomagolok mindent és az orra alá dörgölöm, hogy adja a következő csajnak/pasinak, hátha őt boldoggá teszi vele" viselkedett.

2017. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok párban?


Amúgy lehet még szeret és azért.


De ha a volt barátnőd akkor miért érdekel? Újra össza akarsz vele jönni csak ő már nem akar?


Netán az exével vagy mással jött össze?

2017. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem az exem ejtett át csúnyán a palánkon. Anno születésnapomra kaptam tőle születésnapomra azt a nyakláncot, amit még a kapcsolatunk előtt kinéztem magamnak.

Majd 3 éve a szakításunknak s ugyanúgy hordom a nyakláncot. Mindössze egy ékszer, semmi több. Későbbi barátnőim se tették szóvá sose amiért hordtam/hordom, holott tudták, kitől van.


28/f

2017. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!