Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek még a szerelemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek még a szerelemben? A romantikában? Abban, hogy valakivel órákig sétáltok kézen fogva, céltalanul andalogva? Csak bámuljátok a csillagokat, hallgatjátok a tücskök ciripelését? Nevetni önfeledten, elveszni egymás tekintetében?

Figyelt kérdés

Társasjátékozni, együtt főzni, hazavárni a társatokat ?

És abban, hogy a Sors rendeljen bármit, együtt öregedtek meg a párotokkal, egy olyan kapcsolatban, amelyben mindig számíthattok egymásra ?

Jóban-rosszban, egészségben-betegségben ?

És ahol egy harmadik félnek esélye sincs ?


2017. nov. 5. 21:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek rendíthetetlenül! És remélem el is jön!
2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Hatot b/\sztam el idaig ilyenbol. -.- mind az en hibambol.

Hiszek benne, hogyne hinnek hisz van meg letezik....csak hat.…… mindegy

2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

hittem, eljött, és megőrült(szó szerint) . Vége lett, azóta sem hallottam róla.

Pedig ameddig jó volt, csodálatos volt

2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
62%

Persze....persze...


Elhiszek én sokmindent...

2017. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Igen.
2017. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#1-es : Remélem, sok szerencsét Neked!

#2-es : Akkor valamiért talán még nincs itt az ideje.

#-3-as : Sajnálom. Mégis, mi történt ? Elhagyott szó nélkül ?:(

2017. nov. 5. 21:45
 7/41 anonim ***** válasza:

a szerelem egy rózsaszín köd amitől tökéletesnek látod a másikat, nekem erre nincs szükségem, én szeretni akarok és nem egy álomvilágból nézni a másikat


hiszek abban, hogy megéri a másikra annyi időt energiát fordítani, hogy "céltalanul" andalogjunk, de az sem céltalan! vele akarunk lenni, kettesben ha lehet :)

egy kis minőségi időt együtt tölteni


ajánlom figyelmetekbe az 5 szeretetnyelvről szóló könyvet: Egymásra hangolva

le van benne írva mi a szerelem és mi a szeretet és hogyan kell kifejezni :)

2017. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
De ismerős ez a megfogalmazási stílus. Hmmm...igen, miért ne hinnék? Nincs ennél szebb az életben. Te mit gondolsz?
2017. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
20%
Senki sem érdemli meg a szerelmedet, aki pedig megérdemli, az nem fog belőled szerelmet kiváltani...
2017. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Szép az amit írsz, kicsivel több realitással létező dolog ez. Talán picit giccses ez a tücskös dolog, illetve minden kapcsolatban vannak nehezebb pillanatok is, de az is elég már a mai világban, ha harmadik fél nem rondíthat bele, illetve amit a kisbetűs részben írtál.
2017. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!