Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlzás lenne egy 160 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne egy 160 ezres táskát kérnem a szülinapomra?

Figyelt kérdés
Nem tudom,túlzás lenne-e ha egy 160 ezres fekete táskát kérnék a szülinapomra a barátomtól? Öt éve vagyunk együtt és nem a szponzorom ezt hozzáteszem, egyszóval nem sűrűn kérek tőle ajándékot. Van egy olcsóbb is az 70 ezer, mondjuk az sem lenne rossz.

2017. nov. 22. 17:00
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Akkor nem pontozók ha zavaró. Természetesen meg tudom vásárolni magamnak, ahogy említettem nem a szponzorom a barátom. Mindent magamnak vásárolok. Mondjuk, más érzés ha ajándékba kapom a barátomtól mint ha én vásárolnám. Másként tekintek rá.
2017. nov. 22. 18:03
 22/59 A kérdező kommentje:

Linket nem szeretnék berakni mert akciós és nem szeretném ha elkapkodnák előlem. Ki tudja lehet megtetszik itt valakinek és megrendelni és én hoppon maradok.

Táskát varrni nem olyan egyszerű elsősorban alapanyagot beszerezni hozzá nem könnyű és speciális varrógép szükséges. Tudok varrni és varrógéppel is rendelkezem.

2017. nov. 22. 18:07
 23/59 anonim ***** válasza:
És mivel táskább az a táska, mint mondjuk egy 40 ezres? Értem, hogy minőségi meg márkás, de fele ennyit nem ér, ha az előállítási költséget nézzük. Te ismered a barátod anyagi helyzetét, 160 ezer azért nem egy olyan durva összeg, amit egy normális keresetű ember ne tudna a szerettére költeni ajándékozási időszakban, de azért "értelmesebb" dolgokra is el lehetne költeni, mint egy táska.
2017. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Eleve ahol így működik, hogy "jajj ezt vedd meg nekem szülinapomra" az egy értelmetlen kapcsolat. Meg az is, ahol százezres nagyságrendű ajándékokat adunk a másiknak... Gondolkodj már basszus, felnőtt ember vagy (bár agyban nem).
2017. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Számomra elég értelmes dolog és mindennapi használati eszköz. Ha igy gondolkodunk elég lenne egy Skoda Citigo a közlekedéshez ami 2 millió és senki nem vásárolna ennek az összeg többszöröséért autót. Mivel vannak értelmesebb dolgok is az életben amire lehet költeni. Ez az èrv nem állja meg a helyét teljes mértékben.
2017. nov. 22. 18:10
 26/59 anonim ***** válasza:

Kérdező. Az anyaga gondolom bőr, ha már speciális varrógépet említesz. A bőr varrásához kell bőr, tű, cérna és ha a bőröd vékony vagy a munkadarab vastagsága nagy, akkor egy gyűszű vagy lyukasztó, és olyan táskát varrsz magadnak, amilyet csak akarsz, 1-2 hét alatt. Ha a melót meg szakember végzi, akkor neki hidd el, megvannak a technológiai feltételei. Na mindegy, nem győzködni akarlak, csak megindokoltam, hogy miért nem kapnál tőlem 160ért céglogót :D

31/f

2017. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
Azért egy autó más, jóval sokoldalúbb kategória, mint egy táska, nem mindegy a méret, a teljesítmény, a megbízhatóság, városban akarod-e használni vagy pályázol inkább, hány személynek kell stb. De az autók között is megvan ez a túlárazott prémiumszegmens, azért ott sem mindegy az ár-érték arány. De ha neked ez tetszik, és megtehetitek, akkor kérd ezt, csak én pl. tudom magamról, hogy nem lennék hajlandó hat számjegyű összeget adni egy ruhadarabért vagy kiegészítőért, legfeljebb esetleg öltönyért.
2017. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
ha 4-5 hónapig zsebből fizeted a villanyt meg a gázt akkor ok. bár nálam repülni tanulnál a hétvégén.
2017. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem túlzás, vedd meg magadnak. Ő meg majd ad valamit, amit ő sem gondol túlzásnak.
2017. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
Vajon milyen táska lehet az 160 ezerért? Az vicces volt,hogy azért nem linkeled be,mert még elkapkodnák előled. :) A válaszokból valóban arra lehet következtetni,hogy szinte mindenki egy ilyen táskára vágyik.:) Egyébként megkérdezed a barátodtól,aztán vagy megveszi vagy nem.
2017. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!