Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlzás lenne egy 160 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne egy 160 ezres táskát kérnem a szülinapomra?

Figyelt kérdés
Nem tudom,túlzás lenne-e ha egy 160 ezres fekete táskát kérnék a szülinapomra a barátomtól? Öt éve vagyunk együtt és nem a szponzorom ezt hozzáteszem, egyszóval nem sűrűn kérek tőle ajándékot. Van egy olcsóbb is az 70 ezer, mondjuk az sem lenne rossz.

2017. nov. 22. 17:00
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Hát kacagjál akkor. Vicces is, hogy ilyen egyáltalán megfordul a fejedben te kis bányász.
2017. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Ha a barátod havi több nettó több milkát keres és amúgy is eláraszt többszázezres ajándékokkal, akkor nem túlzás ilyet kérned a szülinapodra. Ha a barátod havi nettó 150-et visz haza, akkor k---rvára túlzás ilyet kérned a szülinapodra.
2017. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem hogy van hozzá arcod, ilyet KÉRNI...

N23

2017. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
84%
Sztem.kerdezd meg nyugodtan ha van egy csepp esze akkor kivag mert rajon h hulye vagy :-)
2017. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a 22-es hsz-edbol derul ki igazan, h sotet vagy mint az ejszaka:-)
2017. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
9%

Az a táska lenne 160 ezer,amit belinkeltél? Semmi extra nincs azon így külső megjelenését tekintve, mint ahogy írták,olyan mint amivel régen a kalauzok jártak,de még akkor ,amikor ilyen vonatjegyek voltak :)

[link]

160 ezer ezért,hogy ne, 1500-öt adok érte és még akkor is ráfizettem.

2017. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
55%

"Te is kiadnád csak öltönyért ami férfi ruha ahogy a táska női kiegészítő."


Kizárt. :)

2017. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok mi a szokás. Én nem kérném, már csak azért se mert sose szoktam egy tízesnél drágább értékű ajándékot kérni. Nem akarom, hogy rám költse a pénzét. (Pedig jól keresünk) 25/N
2017. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Egy wellness hosszù hètvège dràgàbb mint az alábbi táska, a Spiritet ne is említsük ahogy egy tengerparti igényes nyaralást. Egy iPhone többe kerül a minőségi ékszer pedig más dimenzió. Egyszóval a válaszolók közül a hozzászólások alapján eddig senki nem vásárolt vagy nem is vásárolna drágább ajándékot a kedvesének (elvonatkoztatva attól hogy ebben az esetben egy táskáról van szó) vagy nincs is kinek vásárolnia. Nem tudom, én vagyok - e a "sötét" mert szeretnék egy szép ajándékot - és ha nem is kapom meg ajándékba megvásárolom magamnak - vagy a hozzászolók sötétek és buták akik irigységükben az alábbi jelzőkkel bélyegeznek meg. Szép estét mindenkinek!
2017. nov. 22. 19:48
 50/59 A kérdező kommentje:
Persze elnézést a normális hozzászolóktól akik korrekt választ adtak és köszönöm nekik!
2017. nov. 22. 19:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!