Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor múlik el ez az érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el ez az érzés? (remélem, soha)

Figyelt kérdés
Olyan jó kapcsolatom lett, hogy a partnerem tényleg a páromnak nevezhető benne. Látom a hibáit, de azokkal együtt szeretem, teljesen el tudjuk fogadni egymást, a bizalom is töretlen. Rettegek a pillanattól, amikor "felébredek" és egyszercsak idegesíteni fog azokkal a dolgaival, amiket most imádok. Voltak hosszabb kapcsolataim, amikben már ez az állapot sem tartott ennyi ideig, mint most, és miután elmúlt a rajongás(?), megszokásból együtt maradtunk. Nem szeretnék többet olyan kapcsolatot, a mostanit másnak érzem és talán először úgy érzem, hogy sosem tudnék kiszeretni belőle. Kicsit megijeszt, mert féltékeny típus vagyok, de neki még azt is meg tudnám bocsátani, ha hibázna, annyira őszintének és erősnek érzem ezt a kötődést.
2017. nov. 23. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"de neki még azt is meg tudnám bocsátani, ha hibázna"


És most ezt akarod magasztosnak beállítani? Ez semmi más a részedről, mint elvakult rajongás és valami őrült ragaszkodás, nem szerelem.

2017. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet, csak azért van ez bennem, mert egyáltalán nem nézem ki belőle. Teljesen olyan, mint én, ugyanaz a reakciója sok helyzetben, mint nekem. És ha magamból indulok kk, akkor sosem lenne rá képes.
2017. nov. 23. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A szerelem jellemzően másfél, két évig tart.
2017. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

"Teljesen olyan, mint én, ugyanaz a reakciója sok helyzetben, mint nekem"


Itt keserű ébredés lesz. Most olyan, naná aztán majd előjön az igazi énje. Élvezd ki ezt a pár hónapot, utána úgyis meglesz a böjtje!

2017. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, ha más lesz, akkor biztos nagy pofára esés lesz. Ezt már ismerem sajnos. :) És minden mulandó.
2017. nov. 23. 12:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Az eleje mindig tiszta köd, de azért nem kell ennyire felmagasztalni a másikat, mert bekövetkezik, amitől félsz.
2017. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

En is igy éreztem magam a volt kapcsolatomban. Aztán sajnos szakított velem. Azóta is kivagyok miatta, es kb pont ugyanezeket gondoltam mint te.

Persze nem azert mondom, nektek sok boldogságot, remelem nagyon sokáig fog tartani! :) Csak magamra emlekeztetett amit itt leirtal.

2017. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szerelem mulandó - de, ha tényleg összeilletek, akkor kialakul a szeretet is, és az már tartós is lehet.

Ki fog derülni, de ezen dolgozni is kell. Nem csak hagyni, hogy sodorjanak az események.

2017. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam dicsérni másokat, magasak az elvárásaim. :) 8 hónapja ismerjük egymást. Tudom, nem sok idő, de az első pillanattól fogva olyan, mintha mindig is ismertük volna egymást. Közben reálisan látom a hibáit is, mégsem ábrándulok ki, hanem pont erősödik.
2017. nov. 23. 12:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd, én még csak rajongani sem vagyok képes, anniyra nem tudnak megfogni az emberek.- sajnos. (Na jó, 2x éreztem életemben ezt).


Azt meg pláne nem tudom, milyen kapcsolaton belül rajongani valakiért. ( a fenti 2 eset csak plátói volt)


Szóval örülj neki, és maradj a jelenben, élvezd ki.

N

2017. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!