Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Biztos, hogy megfog változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy megfog változni a hozzáállásom?

Figyelt kérdés
Manapság nem veszi senki komolyan ha egy fiatal lány azt mondja nem szeretne gyereket. Nos én egyenesen tartok tőle, hogy később ha megtalálom a szerelmet majd szeretnék családot alapítani. 18l
2016. szept. 24. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, de semmi sem biztos. Egyébként helyesen: meg fog.
2016. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És miért? Mert ez a "normális"?
2016. szept. 24. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező készültek arról felmérések, hogy sok ember aki azt mondja nem akar a tízes, húszas, harmincas éveiben gyereket az később ezt rohadtul megbánja.


Nem azért mondjuk ezt hogy téged ba sztassunk hogy legyen gyereked: Hanem mert akinek nem lesz gyereke úgy is akár, hogy fiatal korában tényleg egyáltalán nem akar, az olyan emberek elképesztő többsége ezt a döntését rohadtul megbánja már mire a negyvenes-ötvenes éveibe ér.

2016. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező voltál már valaha szerelmes? Alapvetően nekem sem életcélom az, hogy gyerekem legyen, nem ez hajt és nem ezért keresek párt. Most pl szingli vagyok és nem érzem egyáltalán úgy, hogy gyereket szeretnék, vagy egyáltalán házasodni, de volt olyan, mikor nagyon szerelmes voltam, tudtam, hogy anyagilag sem tudnánk bevállalni egy gyereket a párommal meg még fiatalok is voltunk hozzá, de még is ha megláttam egy kisgyereket nem bírtam nem arra gondolni, hogy alig várom, hogy nekünk is legyen. Röviden összegezve, szerintem normális ha nem érzed úgy, hogy gyereket szeretnél és ha még nem voltál igazán szerelmes úgy, hogy viszonozták is lehet, hogy ez változni fog. Ha esetleg nem változik szerintem akkor sincs semmi gáz.
2016. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam, vagyok is. Tudom milyen, jó lenne tőle is egy kis utód később, de a gyerek nevelés nem csak ennyiből áll az a gyerek egyre nagyobb lesz egyre nagyobb gond lesz vele.
2016. szept. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!