Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertkedtem egy szíriai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertkedtem egy szíriai fiúval, aki németországban lakik, de az ismerőseim nagyon ellenzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nyelvtanuló applikáción ismerkedtünk meg, és telefonálni is szoktunk, már három hónapja beszélünk, és nagyon normálisnak ismertem meg, de mindenki rosszakat mondd róla, mit tegyek? Tényleg higgyem el, hogy rossz?

#ismerkedés #nyelvtanuló applikáció
2017. nov. 27. 00:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
72%

Akarsz multikulturalizmust? Nem hinném, hogy élveznéd... totál más értékrend, vallás, társadalmi berendezkedés, erkölcs.

Ha jót akarsz, nem mész bele.

2017. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van szíriai ismerősöm. 28 éve él Magyarországon, egyáltalán nem gyakorolja a vallását, fevette a magyar kultúrát, ebben nőtt fel. Ilyen viszont kevés van.

Ekkora távolságnál nem tudod kideríteni, hogy nála mi a helyzet, szóval szerintem is hallgass a többiekre és felejtsd el!

2017. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%
Kitörölték a válaszomat, de leírom még egyszer. Egy teljesen normális válasz volt, hogy gondolja át jobban a kérdező, hogy mit akar egy olyan nemzet férfiától aki nem kap nőt Európában a származása miatt és már szinte mindegy nekik csak nő legyen. Már a 800 kilóméterre lakó is jó lenne neki.
2017. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Még mindig vannak akik megeszik az arabok "juj de szép vagy" dumáját?
2017. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
De nem minden arab rossz.
2017. nov. 27. 14:37
 26/32 anonim ***** válasza:
64%
Amennyi buta ember kommentjét látom nap mint nap, hogy kezdem teljesen elveszteni Európa megmentésébe vetett hitemet és a pozitív gondolkodásom. Most igen is szükség lenne a rasszizmusra, mert az egy sokkal kifizetődőbb, hasznosabb dolog, mint a manapság divatos liberalista felfogás, miszerint mindenkit simogatni kell és elfogadni. De mivel a korrupt média teljesen kimosta az agyát mindenkinek, teljesen elgyengülve, jóindulattal várjuk a minket leigázni készülő népet. Tökéletesen össze lett rakva. Ölj ki az ellenségből minden rasszista gondolatot, aztán magától beengednek, utána már sínen vagyunk.
2017. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 mikeXxX ***** válasza:
18# Ez csak az volt amiről én tudok konkrét szíriai emberes dolog semmi politika és semmi magyar támogatós valami sem volt benne ! Itt is sok a gyökér nem kell messzire menni mégtöbbért ezzel csak azt akartam mondani ! Egyébként pedig dolgoztam arabokkal tudom mit beszélek !
2017. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%
Akkor olvasgass itt gyakorin kicsit tovabb :D. Vagy nezz meg egy hiradot (bar, ezt nem ajanlom, mert vannak, akiknek nem szabad egyetlen agysejtet sem elveszteni), es ra fogsz jonni sok mindenre. Vagy lehet eleg annyit mondani, hogy Magyarorszagon minden 5.no csaladon beluli eroszak aldozata (es csak a hivatalos becsles, a valosag ennel joval tobb lehet)... lehet szamolgatni, ennyi roma szarmazasu ember meg az orszagban sem el, szoval ideje lenne szembenezni a valosaggal, es nem hulyesegeket beszelni a nagy idegenutalatban (ami csak rolad mond el dolgokat, azokrol nem, akikrol frocsogsz).
2017. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nemetül nemettöl tanulj. Sokszor meg ök sem tudnak tökeletesen 😂

Es meg ha ott is született... nekem van egy török kolleganöm, kint született es nött fel, nem tud helyesen.

Egy masik kollegina 19 evesen rafutott a jegre. Lött maganak egy menekültet, melot, szallast intezett neki. A csavo meg megütötte es hazicseledkent kezelte. Alig tudott töle megszabadulni.

Es ugy szeretem ezt a rendes sracnak tünik... En dolgoztam együtt törökökkel es arabokkal.Mind nagyon rendes srac volt, volt akivel maig napig tartjuk a kapcsolatot, jo baratsagban vagyunk. Volt mindnek egy baratnöje, egy szeretöje es volt akinek meg alkalmi dolgai is. En ott hataroztam el, hogy en ilyen pasikkal soha...

2017. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
52%

És még az itt nőért nyafogó srácokat szidják, hogy mennyire jellemtelenek. Közben meg inkább a nők azok akik még egy ilyen világvégi emberben is látnak valamit elkeseredettségükben. Nők azok akik mindenféle retkes talpúval össze tudnak álni. Még a legrondább, legszerencsétlenebb férfi sem adja le a szintjét egy olyan nőig akivel már az elejétől kétségei vannak a származása miatt.

Én még nem is láttam magyar férfit arab vagy néger nővel. Magyar nőt négerrel és arabbal már igen.

2017. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!