Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertkedtem egy szíriai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertkedtem egy szíriai fiúval, aki németországban lakik, de az ismerőseim nagyon ellenzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nyelvtanuló applikáción ismerkedtünk meg, és telefonálni is szoktunk, már három hónapja beszélünk, és nagyon normálisnak ismertem meg, de mindenki rosszakat mondd róla, mit tegyek? Tényleg higgyem el, hogy rossz?

#ismerkedés #nyelvtanuló applikáció
2017. nov. 27. 00:23
1 2 3 4
 11/32 mikeXxX ***** válasza:
63%
Végül is csak tavaly 3 nemi erőszak volt egy gyilkosság és egy gyilkossági kísérlet és ez csak Magyarországon bizonyítottan sok sikert hozzá istenem ennyi ésszel élni ! 38f
2017. nov. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%

sokvarriacios a dolog:


- beszerveznek majd es az isis katonaja leszel

- csak a lehetosegeket keresi a szir fiu es kihasznal

- boldogan eltek, mig meg nem haltok

- prostitualtat csinal beloled


annyiminden lehet!?

2017. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen különböző kultúra, mint a miénk, de ha ki tud lépni belőle, lehet normális.

Én például a keresztény hagyományokat sem kifejezetten kedvelem, hiába Európában nőttem fel; ateista vagyok.


22/N

2017. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
35%
Felejtsd el! Az ismerőseidnek igazuk van. Nézz utána, hogy bánnak az arabok a nőkkel! Nem feltétlenül rossz ember, de ezt szokta meg a saját kultúrájában.
2017. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
5%

16.


"Én például a keresztény hagyományokat sem kifejezetten kedvelem, hiába Európában nőttem fel; ateista vagyok."


Ezek szerint Karacsonykor sem szeretsz ajandekot kapni!? :)

2017. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ettől még senki nem lesz rossz.

És távol álljon tőlem mindennemű rasszizmus, volt már nekem indonéz, viet, roma és félig arab barátnőm is, és a tapasztalatom az, hogy minél nagyobb két kultúra közti értékrendbeli különbség, annál nehezebb működőképes kapcsolatot kialakítani. Főleg, ha eme kulturális ütközőpontnál téged ér a nagyobb hátrány.

Hogy értsd, mire gondolok: az egy dolog, hogy mások a vallásaitok, az ünnepeitek, étkezési szokásaitok, stb. Ezeken mind felül lehet kerekedni némi kis nyitottság és kompromisszumkészség segítségével. Viszont a párkapcsolati- és családmodellek gyökeresen eltérnek. Az a kisebbik gáz, amikor egy arab (pontosabban: iszlám) nő egy európai értékrendű férfivel összejön, ugyanis nincs az itteni kultúrában olyan kitétel, ami ezen asszonyt negatívan érintené. De fordítva ez már nem igaz. Az iszlám családok többsége szélsőségesen patriarchális, ahol még mindig elfogadott a családon belüli bántalmazás, és a férfi dominanciája nem merül ki pusztán annyiban, hogy "ő hordja a nadrágot". No, nem azt mondom, hogy mindegyikük ilyen lenne, mert ismerek én olyan török férfit, akinek az empátiájáról, nyitottságáról, toleranciájáról és erőszakgyűlöletéről sok magyar férfi példát vehetne, de általában nem ez a jellemző. És sokukban ez nem is tudatosul, egyszerűen ebbe születtek bele, hogy mondjuk tök normális az asszonynak lekeverni egy pofont, ha épp nem akarja egyből széttenni a lábát, vagy ha épp nem a férj szájízének megfelelően sikerült a vacsora.

Szóval nem, valószínűleg ő nem rossz ember, de az, hogy kulturális okokból csak szenvedés lenne egy ilyen kapcsolat, annak sajnos elég nagy a valószínűsége.

2017. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%
Ismerd meg, aztan eldontod. Aki itt mindenfele rasszista meg ellenseges kommentet irkal, az meg nezzen korbe a hirek kozott meg itt gyakorin, aztan rajohet, hogy magyar ferfi kozott sem kell annyira veszettul keresgelni a nem normalisat, aki esetenkent bezar, megver, kovet, feltekeny meg csakugy agybeteg altalaban...
2017. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
65%

Azért a ló másik oldalára sem kell átesni, és mindenféle fideszjobbikos propagandát benyelni.

"Engem elrettent tőlük a rengeteg terrortámadás is"

Attól, mert valaki arab, vagy iszlám vallású, még nem lesz IS-katona vagy terrorista. Mint ahogy attól, mert valaki német, még nem lesz automatikusan náci. (Csak hogy egy kis történelmi párhuzamot is vonjak.)


"Végül is csak tavaly 3 nemi erőszak volt egy gyilkosság és egy gyilkossági kísérlet és ez csak Magyarországon bizonyítottan"

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És ez csak pár kiragadott eset. Elárulom: egyik elkövető sem iszlám. És akkor ott van még az az eset is, amikor a múltkor megölte azt a fiatal lányt egy "fiúbarátja", amiért nem viszonozta a szerelmét. Ők sem arabok, csak úgy megjegyzem. Most akkor ebből arra lehetne szerinted következtetni, hogy minden magyar erőszakos?


#15 "Ezek szerint Karacsonykor sem szeretsz ajandekot kapni!?"

Nézzünk csak utána eme ünnep eredetének, meg annak, hogy a karácsonyi ajándékozásnak, mint olyannak, mennyire nincs köze a kereszténységhez. Meg körülnézhetnénk a világban, hogy mennyi nem keresztény közegben ünneplik a karácsonyt.

2017. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Karàcsony az nem keresztény ünnep, sőt, nem is vallàsos ünnep.
2017. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%

Jó, szerintem tisztázzuk itt és most, hogy miért vannak itt ezek a "menekültek"!

Nem azért, hogy dolgozzanak, beilleszkedjenek, vagy bármilyen módon alkalmazkodjanak az európaiakhoz. Azért jönnek, hogy benépesítsék Európát a saját gyerekeikkel, és így teret hódítsanak. Szimplán ki fognak szorítani minket, ami a tervük egyik része. A másik része a világuralom. Velünk kezdik... Ha bárki elcsábul és feleségül megy hozzájuk, vagy csak simán megerőszakolják, ahogy szokták tenni, azzal mindig egy kicsivel előrébb lesznek. Mindegyik terrorista, mert mindegyik részt vesz a terv megvalósításában, még ha csak a jelenlétükkel is... A karácsonyi robbantgatások, késelések csak a vallásuk gyakorlása, amiből eddig nahyon keveset kaptunk, de nem kell aggódni, előbb-utóbb napi rutinná válik, annyian lesznek.

A nyelvtanuló appokon vadásznak naív lányolra... de igazából bármilyen social media felületen telespammelnek. Mindegyik egy alvó sejt. Tökéletesen játsszák a szerepüket, amíg kell. Nem tudhatod ki ő valójában.

Nem azzal kéne foglalkoznod, hogy miként támogasd a saját kiirtásod.

Azért mert visszahúzódó vagy, még nem kell vegyülnöd a világ legundorítóbb embereivel, és támogatni a primitív kultúrájuk térhódítását.

2017. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!