Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hathatnék rá hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hathatnék rá hogy nem így kéne gyászolnia? Hogy tegye le a füves cigit a piát?

Figyelt kérdés
A páromnak négy hónapja, hogy meghalt az apja. A példaképe volt és ő nevelte fel és imádták egymást. És most,hogy meghalt a párom nagyon rossz álapotban van. Rászokott a cigire, többször is én hoztam haza a házibulikból tök részegen. És most mondta el a barátja, hogy nem csak síma cigit szív, hanem füveset. Nem tudom mit tehétnék, hogy hogyan beszéljek a fejével, mert ő így gyászol vagy nem is tudom már. Három hetes terhes vagyok amiről nem is tud, mert eddig nem is volt rá alkalmam, hogy elmondjam neki mert az egyik pillanatban a piás üveggel beszél, a másikban pedig már horkol nagyban az ágyon. Teljesen szét esett, nem is önmaga és félek, hogy depresszióba esik, vagy hogy függője lesz ezeknek a dolgoknak. Valaki tudna nekem segíteni mivel hathatnék rá? Beszélni beszéltem már vele, de azt mondta, hogy egy kis időt most hadd adjak neki, mert úgy érzi szét roppan.

2017. nov. 28. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek érzelmeiről rengeteget.

Beszéltesd a sok sok jó élményéről a sok jó véleményéről, hogy mennyire szerette őt.

Gondolatai elől menekül. Ha e gondolatokat szerelmével( veled) meg tudná osztani, többször gyorsabban, és egészségesebben dolgozná fel, mintsem szinte ájulásig ivászati formában.

2017. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Szóval szív és te terhes vagy tőle.


Drukkolj, hogy ne legyenek problémái a babának, ha egészségesen is születik, tinikoráig aggódhatsz a skizofrénia miatt.

2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Beszélgetésetek előtt olvasd el ezeket a cikkeket, hogy megértsd magát a gyászt:

[link]

[link]

Utána mondd el neki, hogy terhes vagy, és szeretnéd, ha innentől kezdve másképpen viselkedne.

Támogasd szeresd.

Rajta így jött ki a gyász.


Nekem februárban halt meg anyukám, nekem is ő volt a példakép.

De én mondjuk munkába temetkeztem és elkezdtem naplóba kiírni az érzéseimet nyár közepe óta.


Próbáld meg megmondani neki, hogy nehéz a gyászidőszak, azonban mond meg neki, hogy apukája se ezt szeretné, ha így viselkedne és leépítené magát.


Nagyon nehéz a gyász, főleg annak, aki nincs benne.

Légy türelmes és beszélj vele őszintén.

2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 4 hónapja megy ez, nem szabad több időt adni.


Szépen megmondod, hogy terhes vagy. Össze fogja kapni magát, mert jó apja volt, és tudja, mennyire fontos az apaság.

2017. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk mondd el neki, hogy kisbabátok lesz..


Legalább fogja látni értelmét, hogy összekapja magát és megadja a löketet.

Neked ez nem adja magát?

N

2017. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezeket a dolgokat nem is igazán csak a gyász miatt csinálja,hanem mert gyenge ember.Azt nem tudom,milyen apa lesz belőle,de azt igen,hogy nem a terhességed fogja őt megváltoztatni.Az sem biztos,hogy akar és tud változni.
2017. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

"Drukkolj, hogy ne legyenek problémái a babának, ha egészségesen is születik, tinikoráig aggódhatsz a skizofrénia miatt."


Forrás?

2017. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Időben elmondanám,mert ha nem történik változás,elvetetném.
2017. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!