Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez így? Más is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Interneten ismertük meg egymást másfél héten keresztül nagyon sokat beszélgettünk egymással. Majd találkoztunk. Minden nagyon jól sült el. Azóta is együtt vagyunk. De csak hétvégén tudunk találkozni. Hétköznap viszont olyan keveset beszélgetünk. Ha élőben együtt vagyunk akkor minden tökéletes de hétköznap meg olyan messzinek tűnik a kevés beszélgetes miatt.


Szerintetek ez miért van? Gondot jelent? Ő mondjuk nem szeret annyit írni így állítás szerint.

De neki nem hiányzom?


2017. dec. 1. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy pasival. Ő sem szeretett írni, csak azért jár fel a netre, h 1-2 órát beszélgessünk. Ez nekem is kevés volt, mert soha napközben egy sms-t nem írt, semmi. Engem ez nagyon zavart, mert előtte az exeimmel mindig órák hosszat írtunk, akár napközben is. Nem sokkal később szakítottunk is. Aztán így utólag rájöttem, h azért zavart ennyire a passzív kommunikáció, mert nem is voltam belé szerelmes... :)
2017. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem voltál belé szerelmes? De akkor hogy zavarhatott? :) ez érdekes. Én viszont teljesen beleszerettem és nagyon hiányzik hétköznap. Állandóan rá gondolok.


És az exed szerelmes volt beléd? Emiatt szakítottatok?

2017. dec. 1. 08:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Mno, lehet rosszul fogalmaztam :)

Akkor úgy éreztem, h szerelmes vagyok, de így utólag visszagondolva az csak egy fellángolás volt, nem szerelem. Pár hónappal előtte szakítottunk a Nagy Szerelmemmel és egy csalódási folyamat ment végig bennem. Szerintem akkor a Nagy Szerelmemet másban akartam megkeresni, más férfiben... Ez az ex amúgy is nagyon visszahúzódó volt, és ez a kevés kommunikáció sem tett túl jót a kapcsolatunknak. Sehova nem mentünk, még csak sétálni sem a városba, semmi. És itt nem a pénz a lényeg, hanem, h az "ingyenes" szabadidőre is lusta volt. Nem éreztem magam fontosnak és szerintem ez vezetett ahhoz, h szakítottam. Utána persze minden este írt, minden órában, virágot küldött, csak akkor már bennem kialudt a szikra... :)

2017. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hmm. Hát így már értem. én érzem hogy nekünk együtt kell lennünk és ez nem csak olyan fellangolo dolog.


Ugyanakkor meg mindig megyünk valamerre. Csinálunk közös programokat. Közösek a céljaink és egészen komoly dolgokról el tudunk beszélgetni. Pl. Családrol is beszéltunk hogy ki mit szeretne majd a jövőben. És úgy láttam rajta nagyon örült neki Hogy így egyezik a véleményunk.


Csak hát ilyenkor olyan távolinak érzem mikor keveset beszélünk hétköznap

2017. dec. 1. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek még, akik nem az írogatás hívei, az élőbeszédet részesítik előnyben. Ha személyes találkozókon minden okés, akkor valószínűleg ő egy ilyen ember. A telefonhívások is ritkák?
2017. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen élőben minden rendben, szinte félelmetesen tökéletes.


Telefonhívások mikor hogy.. Van mikor sűrűbbek de van mikor nem igazán van. Változó, azt mondja ő nem szeret se írogatni nagyon meg telefonalni sem.

2017. dec. 1. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetben nem azt kell nézni, hogy mennyit ír, hanem hogy mit. Mert ez a fontos. Ha csak ilyen "Mizu? Aha. Tök jó. Kávéztam egyet." típusú beszélgetés van érzelmek nélkül, akkor nem hinném, hogy ő ennyire komolyan gondolná veled.
2017. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát néha. De többnyire arról van szó hogy kinek milyen napja volt. Elmeseli ha valami jo/rossz történt azt kibeszeljuk. De néhány kedves szó azért akad csak ő nem tudom így sokszor adja a hideg macsó férfit. Viszont élőben meg iszonyu kedves figyelmes velem, és nem csak velem hanem azokkal is akik fontosak nekem. Elég sok mindent megtesz értem amit mondjuk egy olyan srác aki csak szexre utazna nem tenne.
2017. dec. 1. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeség,hogy nem szeretek írni,meg telefonálni.. Ha nem szeret írni,hívjon többször,vagy fordítva.. Biztos nem tolerálnám ezt hogy nulla kommunikáció,vagy nagyon kevés mikor nem vagyunk együtt.
2017. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!