Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legjobb lépés egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb lépés egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Elmondom a sztorit. Megismerkedtem egy lánnyal, akit nagyon nagyon megkedveltem, mivel az első randink nagyon jól sikerült. Sokat beszélgettünk stb. Aztán rövid távon kiderült, hogy őt csak a szex érdekli. Kicsit letörtem, csalódott voltam stb. Aztán egyre inkább elkezdett ő is hajlani a komolyabb kapcsolat felé, mondta h nagyon megkedvelt, de ő nem gondolt kapcsolatra, meg h nem is akar stb, de ezt kihozom belőle. Aztán ahogy teltek a napok úgy leginkább nyilvánvalóvá vált, hogy amit mondott nem hülyeség és csak arra a pár alkalomra kellettem. Viszont sajnos én még mindig nagyon sokat érzek iránta a hülye fejemmel, és nem tudom, hogyan lépjek túl. Túl sokat hittem róla és még nem mindig nem tudom felfogni, hogy nem úgy van, ahogy gondoltam. Teljesen kivagyok, mert nagyon beleéltem magam...
2017. okt. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh szegény. :-( Hát ha ő nem akar kapcsolatot, azzal nem tudsz mit kezdeni, picit "kisírod magad", meggyászolod, és utána engedd el. Az azt jelenti, hogy elfogadod a tényt, hogy ő nem lesz az életed része.

És kikapcsolódsz, foglalkozol más dolgokkal, ismerkedsz más emberekkel.

Ez picit nehéz, de ha nem beszélsz vele, akkor el fog múlni az érzés, hisz ha nemrég ismerted meg, akkor nem lehet mély a kötődés.

2017. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Masik baratno keresese.
2017. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, h másik barátnő keresése. Csak alapból nagyon visszafogott vagy nem is tudom, h mondjam vagyok ezen a területen. Nagyon kevés lány "fog" meg úgy igazán és most nagyon letörtem, mert rengeteget beleképzeltem ebbe az egészbe már az elején, mert ilyen hülye vagyok. Tényleg úgy éreztem, hogy ez most lehet más. Volt egy komoly kapcsolatom és azóta régen éreztem ilyen sokat. Viszont teljesen reménytelen a helyzet, mert sok dolog kiderült, csak csalódott vagyok, v nem is tudom, h mondjam. Nagyon rossz, hogy valójában más ember, mint akit először megismertem.
2017. okt. 27. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülni jelenednek, benne minden múltból származó lehetőséggel, amikor fejlődhettél.

Szóóval.. gondolkodni.

2017. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszakítasz vele minden kapcsolatot.Jó ideig még biztosan fájni fog,de gondolj arra mindig,nem mind arany,ami fénylik.Te is megtalálod majd azt,aki nem csak kívül szèp.
2017. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi..! :)
2017. okt. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!