Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Asszonyok, ti ajánljátok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, ti ajánljátok fel magatokat ferfinak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ha van kemia , baratsag egy ferfivel , aki nagyon kedves veletek , es ti nem tudjatok hogy hova tegyétek a kedvességét , felajánljátok magatokat , szexet , vagy megvárjátok mig a férfi KONKRÉTAN kimondja h tetszel neki es talalkara hiv, barmilyen nehez is kivárni ?

Engem úgy neveltek ( lehet elmaradott vagyok es valtoztatni kene ) hogy mindig a ferfi kell kimondjon mindent es törekednie kell emiatt sose ajanlottam magam ferfinek ill egyszer talalkara hivtam egy fiút kamaszkoromban de visszautasitott es megfogadtam h soha többet ilyennek nem teszem ki magam .

Úgy érzem inkabb mazsolává száradok mintsabb kezdemenyezzek , inkabb megölöm magam, nem !!!

Akkora egóm van h egyszeruen nekem is sok de ez van es jó par eve egyedul is vagyok . Ti hogy vagytok ezzel ?


2017. dec. 1. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Asszony: férjezett nő. Úgyhogy az asszonyok nyilván nem ajánlgatják magukat. De a kisasszonyok sem szokták.
2017. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én várom meg, amíg a férfi konkrétan kimondja, de nem is "ajánlom fel" magam, hanem egyszerűen egyértelműen jelzek neki, és a visszajelzései alapján döntök.

Nem szoktam véka alá rejteni, ha valaki tetszik. Akár meg is mondom a szemébe, ha kellően ittas állapotban vagyok. De ha ő is hasonlóan érez, akkor nem fog félni ezt kimutatni, pont ezért, mert nagyon jól lehet nálam tudni hogy mi merre, hány méter. Nem kell felesleges időt tölteni azzal, hogy bizonytalanul gondolkodunk vajon a másik mit érez. Részemről tiszta játék van. Ha ő is így gondolja, akkor lép. Ha nem lép, akkor nem gondolja így, ennyi.


Az elmúlt 7 évben csak akkor voltam egyedülálló, amikor én akartam, mert időre volt szükségem két kapcsolat között, egyébként mondhatni, bevált ez a módszer.

2017. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*nem várom meg, bocsi
2017. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ ! Hogyan érted h jelzel neki h tetszik , melyek azok a jelzések ?
2017. dec. 1. 19:18
 5/12 anonim ***** válasza:

"Akkora egóm van h egyszeruen nekem is sok de ez van es jó par eve egyedul is vagyok ."


Úgy nézem -remélem, az életed többi területén nem- extrém módon kockázatkerülő vagy, rendkívül önkorlátozóan sajátítottad át a környezetedtől a szabályokat.


"Engem úgy neveltek ( lehet elmaradott vagyok es valtoztatni kene" Ez az önreflexió első lépése, hogy felismered, jogodban áll felülvizsgálni a szabálykönyvedet, amiből élsz. Természetesen nem "kéne" változtatni, ha boldog vagy így. Boldog vagy így?


"Úgy érzem inkabb mazsolává száradok mintsabb kezdemenyezzek , inkabb megölöm magam, nem !!!" Véletlenül nem egy kis narcisztikus egosérülés ez?

2017. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet narcisztikus egósérülés , de nem élnék túl egy visszautasitást , es akkor inkabb nem teszem ki magam . Unalmasabb igy az elet de buszke vagyok
2017. dec. 1. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy nő attól nő, hogy van tartása. Tehát nem ajánlja föl magát egy pasinak csak mert jajj de kedves vele... Ennél azért több kell, hogy én bárkitől bármit akarjak. Nem hiszek a lassú víz partot mos hülyeségekben. Vagy van valami a kezdetektől, vagy sosem lesz.

Ennek a "jel" dolognak pedig egyértelműnek kellene lennie mindenki számára, aki intelligensebb mint egy krumpli.

2017. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem inkabb mazsolává száradok mintsabb kezdemenyezzek , inkabb megölöm magam, nem !!!

Akkora egóm van h egyszeruen nekem is sok de ez van es jó par eve egyedul is vagyok ."


Az ilyen jobban is teszi, ha otthon marad egyedül, a normális emberek meg lehetnek boldogok szabadon, hülye értelmetlen dogmák nélkül.

2017. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azt látom, hogy alacsony az egód. Ha magas lenne, akkor megszereznéd, amit akarsz, és a legkevésbbé sem érdekelne, ki mit gondol rólad. Ezzel szemben te inkább semmit nem teszel, csak nehogy visszautasítsanak.
2017. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Lehet narcisztikus egósérülés , de nem élnék túl egy visszautasitást , es akkor inkabb nem teszem ki magam . Unalmasabb igy az elet de buszke vagyok"


Nos, tudod, hogy tanul meg a gyerek járni? Feláll, elesik, feláll, elbukik, feláll, totyog egy kicsit, megint az orcájára esik, és ezt megcsinálja százszor. És egyszer csak eljön az a próbálkozás, ami után -tadááám!- nem huppan a fenekére. Hanem elindul.


A titok nyitja az, hogy eggyel többször kell próbálkozni, mint fenékre huppanni.


Szeretni is így kell.


Fel fog fázni a feneked, kislányom, ha ülve maradsz az első sikertelenség után.

2017. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!