Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Asszonyok, ti ajánljátok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, ti ajánljátok fel magatokat ferfinak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ha van kemia , baratsag egy ferfivel , aki nagyon kedves veletek , es ti nem tudjatok hogy hova tegyétek a kedvességét , felajánljátok magatokat , szexet , vagy megvárjátok mig a férfi KONKRÉTAN kimondja h tetszel neki es talalkara hiv, barmilyen nehez is kivárni ?

Engem úgy neveltek ( lehet elmaradott vagyok es valtoztatni kene ) hogy mindig a ferfi kell kimondjon mindent es törekednie kell emiatt sose ajanlottam magam ferfinek ill egyszer talalkara hivtam egy fiút kamaszkoromban de visszautasitott es megfogadtam h soha többet ilyennek nem teszem ki magam .

Úgy érzem inkabb mazsolává száradok mintsabb kezdemenyezzek , inkabb megölöm magam, nem !!!

Akkora egóm van h egyszeruen nekem is sok de ez van es jó par eve egyedul is vagyok . Ti hogy vagytok ezzel ?


2017. dec. 1. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Persze, kiállok a tornácra, felemelem a szoknyám, oszt minden férfiember nézheti a sunám.
2017. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, elmaradott vagy, és változtatnod kéne, mondjuk végül is amíg csak saját sorsodat rontod el (mert azt teszed, te is bevallottad), addig az egyedül a te dolgod. Mondjuk azzal nem tudok egyetérteni, hogy minderre büszkének kéne lenni.


Igen, "fel szoktam ajánlkozni férfiaknak", mert tisztelem és szeretem magam annyira, hogy a saját igényeim szerint éljek, és ne múltszázadi szabályok és hiedelmek alakítsák a szerelmi életemet.

2017. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!