Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a normális reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a normális reakció arra, hogy a lány, akibe még mindig szerelmes vagyok (viszonzatlanul), férjhez megy?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 23:31
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok... talán ha ez a gondolat segít elviselni, akkor még a házasság se garancia soha arra, hogy örökre szerelmesek lesznek egymásba a férjével, és ne keresse más oldalán a boldogságot pár év múlva (a házasságok jelentős része bekrepál, csak a gyerek és a megszokás tartja össze őket). De ha igazán szereted ezt a lányt, akkor inkább tanulj meg örülni a boldogságának, ne a saját érdekeidet nézd (tudom, irtó nehéz...). Szóval szerintem: kívánj neki minden jót, találj új célokat és lépj tovább... a nők az öntudatos, határozott, független férfiakat kedvelik, ha sírsz utána vagy könyörögsz neki, csak eltaszítod magad mellől (viszont ha még nem tudja, hogy érzel iránta, mondd el neki, egy próbált megér)
2017. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
#22 ha tönkre is menne a házasságuk, akkor is gyávák lennétek közeledni feléjük.
2017. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, javaslom, néz meg a Diploma előtt c. film idevágó jelenetét.
2017. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Vigasztalódj!!! Biztosan jön az Életedbe egy másik lány, akihez Sokkal Jobban Fogsz Érzelmileg Kötődni!!!


Szeretettel javaslom, hogy nézz körül a Hétköznapi Életedben - és vedd észre az Igazit! "Ha Isten becsuk egy ajtót, kinyit egy ablakot."

2017. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokaknak ment a zöld kéz.


Tisztázásképpen: Tudja, hogy mit érzek.

2017. dec. 4. 00:45
 26/34 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben már csak a Délután Alapítványt tudom Tiszta Szívből ajánlani. Lelkisegély szolgálat, amely nemzetközi szinten is elismert profi munkát végez.


Olyan sokrétű szolgáltatást nyújtanak már 18 éves(!) kortól, hogy nyugodt szívvel "válogathatsz a kendermagban". Régebben még csak 45 év felettiek hívását fogadták... Google keresőbe ütve megtalálod őket.

2017. dec. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 jani273 ***** válasza:
az hogy felnonek es az egomat a sufniba hagynam.
2017. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
El kell fogadni és tovább lépni. Ha nem ment a dolog köztetek annak biztosan oka van, és ha még nem is ment volna férjhez, akkor sem működne
2017. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Legyél Vele -laza- kapcsolatban ;-), később még jó lehetsz... (bosszúnak, vagy válóoknak)
2017. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 zoltan01balogh válasza:

Az 5-ös válasz zseniàlis!

Amúgy engedd el!

2017. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!