Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végtelenül szerelmes vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végtelenül szerelmes vagyok! Mégis, miért villannak be emlékképek az exemről? Normális ez?

Figyelt kérdés

Szóval a szitu a következő: pár hónapja randizgattunk már a barátommal, aztán kb. egy hónapja elképesztően egymásba szerettünk, és ismervén az előzményeket, amibe most felesleges belemennem, tudom, nem csak fellángolás, komolyan gondoljuk mindketten...(hamarosan össze is költöznénk).

Na de!

Időnként bevillannak képek, emlékek, gondolatok az exemről akivel lassan egy éve szakítottunk (5 évig voltunk együtt), és mostanra totálisan túlvagyok rajta, egyáltalán nem kavar fel semmi vele kapcsolatos, és egyébként nem is szokott már eszembe jutni, abszolút a jelenlegi párom a mindenem.


Mi lehet az oka? Tök zavaró, és nem tudok vele mit kezdeni. El fog múlni szerintetek? Történt ilyen veletek is?!


Köszi az idevágó válaszokat!


2017. febr. 9. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emlékképek nem járnak utána való vágyódással, akkor ez normális. Végülis ő is része volt valamikor az életednek.
2017. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 év nem kevés idő. De ha lezártad magadban, és nem úgy gondolsz rá, hogy jó lenne újra vele, akkor nincs probléma.
2017. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nem, (szerencsére) ilyen mellékérzetek nem társulnak a villanásokhoz :D Semmi esetre sem szeretném újrakezdeni vele, mint mondottam, teljesen a mostaniban élek és a jövőmet is kizárólag Vele képzelem el.
2017. febr. 9. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia. Nekem törvényszerűen úgy működik, hogy akkor szerelmesedek újra bele az összes exbe, amikor újra van szerelem az életemben. Mint az isten végtagjai, úgy élem meg őket, és az istenbe vagyok szerelmes, és azt érzem, az isten minden végtagjával öleljen át. Nem tudom máshogy mondani, és ez a kép egészen pontosan leírja.:)

Amikor nincs új szerelem, akkor csitu van az exek irányában is bennem.

2017. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez nem hangzik jól, de én nem kezdtem el úújra az exhez vonzódni!!:D
2017. febr. 9. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Mért nem hangzik jól? Egyszerűen csodálatos! Ennél szebb nincs a világon.


Ha nem vonzódsz iránta, akkor idézd fel, miért mentetek szét, vagy milyen befejezetlen ügyetek van.

Hátha azt jelzi neked valami hogy érdemes újra beszélni vele arról a dologról még mielőtt összeköltözöl a szerelmeddel.

2017. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értem a meglátásod.

Azért gondolom, hogy nem túl jó, hiszen miért is volna jó az, hogy adódik egy csodás szerelem, és Te olyankor mindig elkezdesz az előző után epekedni?! Ez így egy ördögi kör lesz, ami által sosem teljesedhetsz be teljesen...mindig olyanra vágysz, ami nem a Tied már... hol van ebben a szépség?! Vagy talán félreértettem valamit?...:)


Valamint abban sem látok rációt, hogy beszélgetést kezdeményezzek az exemmel..nincsen semmi mondanivalóm, sem kérdésem felé. Lezárt ügy. Butaság volna bármi módon is nyitnom felé, mikor végre megtaláltam a boldogságom - és nem is vágyódom vissza.


Remélem nem veszed kötekedésnek, vagy rosszaindulatúnak amiket írtam, mert csupán a véleményem közöltem és ezzel jeleztem, érdekel a Te magyarázatod is ezügyben. :)

2017. febr. 9. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:

7: Vannak többszerelmű emberek fiúban és lányban is tehát realizálódhat is. És a szerelem pedig akkor is gyönyörű, ha nem realizálódik. Nem úgy találod?:)


Semmi nyitott ügyetek nem maradt az ex-szel?

És miért szakítottatok? Illetve melyikőtök szakított?

2017. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es 7-es valaszon nagyot rohogtem, bocs. De a szerelem, csak akkor szerelem, ha mind a ket fel ugyan ugy erez, es nem gondolnam, hogy az osszes exed, akiket nem embernek, hanem vegtagnak latsz, ugyan ugy ereznek, ahogy Te. Ha egy ilyen kiderulne a paromrol, mindenfele kapcsolatot megszakitanek vele, es egy ilyen latasmodu embernek, jobb , ha egyedul van, mert ez nem mukodik. SZVSZ
2017. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!