Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mond nekem ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyeneket a lány? Miért "bíztat" ha egyszer foglalt?

Figyelt kérdés

Lehet hulyeseg volt ezt kiirni mert ti honnan tudnatok mit gondol egy masik ember?! Viszont nagyon szeretek valakit, es nem tudom ezt hova tenni.


Szoval az emlegetett lany foglalt, itt van a kutya elasva. Nyilvan nem ditrekt akartam belezugni szoval ezt hagyjuk.

A multkor harmasban maradtunk en o meg a baratnoje, egy szorakozohely szerusegben. Tok veletlenul alakult igy, es szoba jottek temak peldaul en. A baratnoje elkezdte mondogatni nekem, hogy de hulye vagyok, miert nem hasznalom ki, miert nem jovunk ossze egy bizonyos lannyal, o is ott volt. Aki egyebkent szinten egy nagyon szep, aranyos lany de semmi extra reszemrol. En meg csak vonogattam a vallam. Es erre a kiszemeltem mondja, hogy “szerintem nem hozza valo”. (Remelem ezzel nem sertegetni akart) Aztan elkezdte mondani, hogy de amugy igaza van (baratnojenek) tenyleg nem ert engem, miert vagyok ilyen, sokkal tobb van bennem. Miert nem viselkedek normalisan, annyira “buta” vagyok. Barmilyen lany oda lenne ertem, par ev mulva meg biztosan a legjobb pasi leszek, csak nem erti miert vagyok ilyen. (bunko, nemtorodom, kishitu, celtalan kb ezeket vagjak a fejemhez mindig) Ha osszeszednem magam akkor blabblabla lehetne, szoval ilyeneket mondott. Meg, hogy “olyan merges” ram. Nagyon vehemensen magyarazott.


Na most ezt miert mondta? Rocky nem tartott ilyen motivacios beszedet a fianak mint a csaj nekem. Kozbe ha elneztem mas fele meg bele is turt a hajamba osszefogta es igy fele forditotta a fejemet, hogy most ne merjek masra figyelni hanem ra. De ezt miert? Amikor nem hulye biztos tudja, hogy mennyire tetszik nekem...Akkor mi volt ez? Igaz, hogy mindenki eleg sokat ivott mar, mert meg sosem volt ilyen kozvetlen velem es igy sem beszelgettunk meg soha. Egyebkent van koztunk kemia legalbbis ugy erzem. Meg azert en eleg jol nezek ki, szoktam tetszeni a lanyoknak, foleg az arcomert vannsk oda es azert jol kijovok altalaban veluk, mondjuk o mas tenyleg. Sokszor o is maskepp nez ram, de foglalt, szemezesbe ment bele eddig max, bar nem is probalkoztam meg ugy igazan mert nemtom...felek, hogy kimondja, hogy nem kellek. Es akkor mit csinalnek? Evek ota o az elso akiert ugy erzem barmit megtennek. Erre lecsesz. De nemtom. En nem foglalkoznek ennyire azzal aki semleges. 19/F


2017. dec. 2. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is volt egy srác haverom, akiről tudtam, hogy nagyon bejövök neki (mikor volt párom). Én is próbáltam összehozni mással, hogy boldog legyen (mert tényleg nagyon jó embernek tartottam, és nagyon szerettem emberileg, úgy gondoltam megérdemli a boldogságot).

Sose gondoltam, hogy egy pasi "biztatásnak" veszi, hogy megpróbálom mással összehozni :D

2017. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Talán csak szimplán jót akar neked,mert kedvel.Ebbe szerintem nem kell többet belelátni.
2017. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit nagyon félreértettél. 3x elolvastam, és halvány jelét sem láttam annak, hogy saját magára értette volna a bíztatást. Csak egy kis lelket akart beléd önteni, hogy meg fogod majd találni a párod.
2017. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!