Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés? Mik ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Mik ezek az érzések?

Figyelt kérdés

Sok-sok idő után vagyok egyedül, ami egyáltalán nem baj, mert szükségem volt már rá.

Viszont az életem utolsó három embere úgy "keveredik bennem". Nem igazán értem, ki iránt mit érzek, tulajdonképpen mindhárom iránt valamiféle szeretet félét, van amelyik iránt vegyül egy kis haraggal, de valahogy mindhárman a szívemben vannak. A háromban van nagyon jó kapcsolat (hosszú), aminek hirtelen lett vége, van egy nehéz kapcsolat (szintén hosszú), aminek én vetettem véget, és van egy majdnem kapcsolat, amiből lehetett volna több is, de nem lett.

Ez normális?


2017. dec. 3. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Az elmúlt kapcsolataid az éned részét képezik, kitörölni nem tudod őket, és akárhogy lett is végük mindegyikben voltak gyönyörű pillanataid, amik jó emlékként megmaradtak. Őrizd az emlékeket, mert a múltad részei, de ne kapaszkodj beléjük görcsösen.
2017. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!