Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki iránt sosem múlnak el az érzések?

Figyelt kérdés

Nyilván halványul, de létezik olyan, hogy egy kapcsolaton soha nem lesz túl, és évek telnek el, jönnek mások az életébe, de mindegyik csak annak az 1nek az árnyékában fog élni?

(Itt nem tartok, a kérdés csak elméleti.)



2015. márc. 31. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van olyan
2015. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: igen, legalábbis 6 éve érzek ilyesmit.
2015. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nikol2323 válasza:

Igen sajnos van ilyen, hogy még érzel a személy iránt érzelmeket.

Halványul,de nem tűnik el.

Ha csak nem megtalálod az igazit...

2015. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked voltak ilyen érzéseid
2015. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van.

Ha megtalálod az Igazit és valamiért nem lehettek együtt.


Örök szerelem :D

2015. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Letezik
2015. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne. Egy kedves barátnőm nagyszülei erre a jó példák. Ovis koruktól kezdve ismerik egymást, és azóta is együtt vannak. Elmondásuk szerint még mindig szerelmesek. :) Annyi rossz példát hallani. Én a barátommal 2 éve vagyok együtt, és azóta is ugyanúgy érzek iránta. Nem tudom hogy ez az a "rózsaszín felhős" szerelem-e, de valami hasonló lehet. :) És folyton azt sulykolják belém, hogy: "egyszer úgyis vége lesz", "semmi sem tart örökké", "minden szerelem elmúlik". Ezért muszáj keresnem ellenpéldákat is. Hát..találtam. :)
2015. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2016. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!