Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha kavarognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha kavarognak bennem az érzések?

Figyelt kérdés

A volt barátnömmel kb. 1 honapja szakitottam mert megcsalt.Nagyon fájt és probáltam neki megbocsájtani de nem ment.Tudni kell rólam,hogy nagyon érzelmes vagyok,és ragaszkodó is,bár ezt eddig a barátnöm se érezte túlzonak.Én nagyon szerettem/talán még szeretem ezért fájt nagyon ez az egész ami történt,3 évig jártunk.:/ Depresszios lettem ettöl,és nemrég megismertem egy lányt akire én írtam rá.Elsőre nagyon szimpatikusnak tüntünk egymásnak,ezért nem csak egy napig beszélgetünk.Egy nagyon kedves,értelmes lányról van szó akivel tökéletesen megértjük egymást.Probál nekem segíteni ebben a nagy csalódásban is.2 hete beszélgetünk kb,minden nap reggel is meg este,meg volt olyan nap amikor 24 orában:).Sajnos élöben még nem találkoztunk,nem ebben a megyében lakik amelyikben én,de ezt is tervezzük,én nagyon megkedveltem,és azt mondta hogy ö is engem.Van amikor barátilag beszélgetünk,de sokszor vannak intimebb témák is,és arról beszélgetünk hogy milyen jo lenne ha együtt lennénk.Sajnos egy párszor már megbántottam,veszekedtem vele,de ö nem hagyott ott,hanem átbeszéltük a dolgot,amiért ezer hála neki:*.Én bele tudnék szeretni ebbe a lányba és szerintem ő is belém

A kérdésem az lenne:Szerintetek megprobáljam visszaszerezni az exem v. probáljam meg ezzel az uj lánnyal?

Létszi segitsetek,fontos lenne nekem:)

Én: 22/F exem: 19/L másik lány: 21/L



2015. máj. 21. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz az újnál, jó esetben segít elfelejteni a régit is.
2015. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem azzal a lánnyal akivel itt szoktam,azt mondta elmegy a boltba azota se ír,nem tudom most haragszik e vmiért,vagy miért nem ir:/ pedig most jó lenne vele beszélgetni
2015. máj. 21. 19:46
 3/26 anonim ***** válasza:
Miert jonnel ossze az exeddel?
2015. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
mert még ö íránta is érzek azért vmit:/
2015. máj. 21. 19:55
 5/26 anonim válasza:
először is nyugodj meg, nem kell aggódnod, biztosan hamarosan írni fog neked, amúgy véleményem szerint bátran kezdeményezhetsz a lány felé, mert ha komolyan voltak veszekedésetek stb. és megbeszéltétek normálisan akkor az nagyon jó jel, ami még a párkapcsolatokban is a legfontosabb, hogy ha olyan személyiség vagy akinek nem hátrány a távolság akkor nyugodtan belekezdhetsz vele, de azért csak óvatosan! Ismerd meg jobban ezt a lányt, tudj meg mindent róla amit csak lehet, hogy mit szeret mit nem, ne hogy később ha összejöttök akkor galibák legyenek és akkor megint csak a padlóra kerülsz, gondold át alaposan és cselekedj bátran ahogyan érzed, de azért tudd hol a hátár, sok sikert :)
2015. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az exedet szereted! Ebbol nekem ugy tunt:/
2015. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikkel se gyere össze, úgy tűnik az új lányt csak felejtőnek használnád.
2015. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
#7 Igaza van!!!
2015. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

az exem íránt még érzek vmit,szerintem ez természetes azért még,hiányzik:/

de ez a lány akit most ismertem meg,nagyon megértö,jó vele beszélgetni:) persze lehet az hogy csak barátok legyünk,de lassan szerintem a kettönk közötti kapcsolat több lesz mint barátság,én nem szeretném öt kihasználni,amugy se stilusom:)

2015. máj. 21. 20:34
 10/26 A kérdező kommentje:

igaz volt már kisebb veszekedésünk,ami miattam volt:/

de igyekszem magamon is változtatni,csak ez a szakítás nagyon padlóra vitt.Én ezt a lányt nagyon megkedveltem,lehetséges hogy belé is szeretek idövel:) bár sajna ö nem tudom hogy mit akar

2015. máj. 21. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!