Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után mondtátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki hogy szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Hány hónap után vallottatok be? Van olyan aki nem mondta ki? S ha igen miért?
2017. dec. 4. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Változó. Általában, ha egy nővel már elcsattant az első csók, érzéseim is voltak iránta.... akörül már ki szoktam mondani.
2017. dec. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
Változó.. Általában akkor mondtam ki amikor már úgy gondoltam, hogy a másik fél is hasonlóan érezhet, de tévedtem. Megbántam, hogy mondtam..
2017. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kimondtam sokszor, olyanoknak, akit nem szerettem. Akit tényleg szeretek, annak, egyszer sem mondtam még. Ő, kimondás nélkül is tudja.
2017. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akit nem szerettél annak miért mondtad ki? Elvarta? Vagy miért?
2017. dec. 4. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:

kb 2 hónap után mondom ki általában, ha minden klappol, és működik

27/F

2017. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akit nem szerettem, csak kívánatos volt szexre.

Akit szeretek, az ezer más dologból érzi, tudja, hogy tényleg szeretem.

2017. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miből? Mivel mutatod ki?
2017. dec. 4. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez, így felsorolhatatlan:) Egy nézés, egy ölelés, virág, reggeli kávé, romantikus vacsira beülés. Este vacsival, fürdővel várom haza. Apró ajándékok, amikről tudom hogy örül neki. Sok olyan, amivel örömöt tudok neki okozni, amitől boldognak érzi magát. Ez nekem is jó, mert sokkal jobb egy kiegyensúlyozott, boldog nővel együtt élni. Ez, kihat a mindennapokra, szexualitásra, mindenre.
2017. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem :) köszi az eddigi válaszokat. Jöhetnek még
2017. dec. 4. 10:34
 10/10 A kérdező kommentje:
2es miért bántad meg?
2017. dec. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!