Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ember hogy éri el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember hogy éri el, hogy a másik belé szeressen?

Figyelt kérdés
Belém még nem voltak szerelmesek. De ti tudatosan erre törekedtek, mondjuk ha ti már szerelmesek vagytok az illetőbe? Mit kell ezért csinálni ilyenkor? Minél többet beszélgetni, megpróbálni tetszeni neki, aztán esetleg ő is belétek szeret egy adott pillanatban?

2017. dec. 4. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok már túl öreg, de szerintem a tartós szerelem nem úgy működik mint a hollywoodi filmekben, hogy "hopp, első látásra megtaláltam a tökéletest".


Nem árt ha vonzó/csábító vagy, és az se ha időt töltötök együtt.

2017. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De velem is úgy szokott lenni, hogy beszélgetek valamennyit az illetővel, volt, hogy nagyon keveset, és egy pillanat alatt valamiért kialakul.
2017. dec. 4. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az ellenkezője a problémám, belémszeretett a barátnőm, pedig én lazábbat akartam...
2017. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
LoL.
2017. dec. 4. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez nem olyasmi, amibe neked bármilyen beleszólásod van. 100%-ig a másik félen múlik. Én viszont pont azt a nézetet vallom, hogy ha rövid időn belül nincs kölcsönös szerelem egy kapcsolatban, akkor soha nem fog kialakulni.
2017. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, férfi vagy vagy nő. Ha férfi vagy, akkor jól kell kinézned. Ha nő, akkor sokat és értelmesen kell beszélgetned az illetővel.
2017. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!