Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom ki, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ki, hogy az exem nem érdeklődik irántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval azelőtt csomót beszéltünk kapcsolat idején, számított, mi van velünk. Most szakítás után, nem akarja tudni mi van velem, nem is keres, semmi.


Hogy legyek túl ezen?



2014. jún. 9. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a szakítás...mit vártál?
2014. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramcsiii ***** válasza:
Én sajnos otthagytam őt,szakitottam vele,de az hogy most mással van annyira fáj..Nekem is nagyon hiányzik és bánom amit csináltam..Ugy megbeszélném vele,de ő nem is reagál semmire..:/
2014. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoé970 ***** válasza:
Ki szakított?Gondolom ő.Ha nem szeretne kapcsolatba maradni veled,akkor nem lehet ráerőltetni.Foglald el magad,menj el bulikba,csinálj programokat,hogy addig se ezen gondolkodj.
2014. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szokatlan, hogy annyira jóban voltunk, aztán már nem.

Beszélni nem igen lehet vele, én kezdeményezem a beszélgetéseket, de ő nem.

2014. jún. 9. 15:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő. Ráadásul még beszélni se lehetett normálisan vele, teljesen megváltozott.
2014. jún. 9. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok :/ én pont ma döntöttem el,hogy soha többet nem nézek felé,még a számát is kitöröltem.
2014. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!