Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság a fiatalok között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiatalok között, miért láttok kevés igazi szerelmen alapuló kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg ritka, de nem biztos, hogy nagyon vágynak is erre a bulikázások közepette. Furák a mai fiatalok: a lehető leghamarabb akarnak felnőni(legalábbis felnőttnek tűnni), közben meg a lehető legtovább akarják húzni a fiatalkort. Vegyük is őket komolyan, meg ne is.
2017. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
40%
mert mai fiatalak, és ugy mond sokan nem akarnak tartos kapcsolatot hanem csak egy éjszakás kalandokat. és ezt 12-13 éves lányoktol kezdve,és valahogy ugyan eza helyzet fiuknál is.
2017. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert a többség közönbös.(kapitalizmus = pénzért bármit megkapsz, így nem kell semmiért sem küzdeni, ergo semmi sem izgat fel, nem értékeli a nyugati civilizáció azt, ami régen pl. a múlt század elején valakinek örömet okozott: új ruha, fűszerek vagy kakaó..) A valódi értékek is elvesztették a fontosságukat(szerelem, szeretet, büszkeség, becsületesség). A mai társadalom emlékeztet a régi bukás előtti római felállásra... Elkényelmesedett emberekké váltunk.
2017. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

“Manapság” Ohh...

Régen szülõi kényszerrel házasodtak meg a fiatalok, szóval ez biztosan nem csak mai probléma...

Szerintem manapság attól, hogy valakinek vannak komolytalan kapcsolatai, még nem jelenti azt, hogy nem vágyik szerelemre, vagy nem lesz komolyabb kapcsolata idõvel. Õk esélyesebbek a szerelemre, mint azok akik túl korán, elvárások alapján erõltetetten házasodnak, vagy rosszabb esetben csak pénz miatt.

Igazi szerelmet megtalálni mindig is nehéz volt, tehát nem értem mit vársz el te itt. Sokan emiatt is nem hajlanak erre, mert egy idõután feladják, türelmetlenné válnak, csalódottak lesznek amiatt, hogy egy adott korban nem találtak rá, így nem reménykednek.

2017. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább ugyanannyi szerelmen alapuló kapcsolat biztosan van, mint idősebb korban, sőt a tiniszerelmek a legerősebbek szerintem. Inkább annyi, hogy hamarabb lecserélődnek a partnerek, hamarabb elmúlik a láng, és jön egy új valaki, akibe beleszeret, és már cserél is.

Pont hogy a felnőtteknél van olyan sokszor, hogy érdekből házasodás, és rendes nagy vonzalom nincs, de mégis jó "parti" mert mondjuk van kocsija, stabil munkája stb.

2017. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

jaj bezzegrégen

bezzegamikornagyimatverte abepiált papi

ahdhhdr

hjaj azok a békeidők

2017. dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

utolsó! Lehet gúnyolodni de gáz az h pénzért szexelnek az emberek,

lehet gunyolodni de gáz az h nem tudjnak a nemi uton terjedő betegségekről több szexpartner esetén, az h nem tudnak óvszert használni a fiatalok (vagyis hogy hogyan használjuk)

lehet gunyolodni de gáz az h az emberek nagyrésze nem ismeri a szerelmet

lehet gunyolodni de gáz hogy van egy kapcsolatod és az a jellemző hogy azzal párhuzamossan van másik is

lehet gunyolodni de gáz hogy a 23 évesbe semmi tisztelet nem szorult senki iránt


akinek pedig nem inge ...


28/N

2017. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"manapság"?? Hát még régen milyen keveset láttál volna, mikor mindenki érdekházasságban volt. Mi ez a "manapság" duma mindenhol? :D az újabb kor nagy vívmánya a szerelemből köttetett házasság, ami régen botrányosnak számított, és igen ritka volt. Manapság pedig az az általános.

Milyen korúakra gondolsz "fiatalok" alatt? Kamaszokra? Fiatal felnőttekre? Én utóbbira gondolok, mert ugye "felnőtt" topic... Nos én a korosztályomban (20-22 évesek) ahány kapcsolatot látok, az mind szerelmen alapuló dolog.

Lehet, hogy más jellegű embereket ismerünk..

2017. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerelmen alapuló? a társaságodba? miből gondolod te azt h szerelmen alapuló?
2017. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a manapság szót én is szoktam használni pedig nem vagyok öreg. igazából 5 év különbséggel sokkal primitivebb emberek vannak mint a saját korosztályom volt.

ez általános helyeken a viselkedésbe látszik meg, orvosi rendelőkbe, boltokba, szórakozóhelyeken. kirivó h szülői nevelésről szó nincs , sőt semmiféle nevelésről mert rengetek 22-25 alatti inkább csak nőtt mint a gomba az erdőbe de nevelés nem volt , ez meglátszik. Természetessen nem mindenki csak jelentős része. A manapság szó viszont valóban nem a leghelytállóbb


A szerelem szóval szeretnek dobálózni. Azzal az a baj h szakitanak majd 2 hét mulva másba lesznek szerelmesek.

ÉS ez nem igy működik. Ez egy nagyon felfokozott érzés. az ember egész élete során 1 ha nagyon szerencsés 2 olyan ember van akivel valódi szerelmet élhet át, azért mert valakivel nem csak a sz.ex van hanem kapcsolat formában működnek az még nem szerelem

2017. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!