Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság a fiatalok között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiatalok között, miért láttok kevés igazi szerelmen alapuló kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még jó hogy az én életem nem a ba.ás és a szerelem meg párkapcsolat körül forog. Bas.ki ma már csak ez számít? Másról nem tudnak beszélni az emberek.


Leülök egy lánnyal beszélni első kérdések. Van pasid? Voltál szerelmes? Milyen pasik tetszenek. Képzeld tegnap randiztam egy hapival bla bla. Képzeld az albiban az a pasi...képzeld az a pasi...hú az a pasi...bla bla.


Fiúkkal miről lehet beszélni?

Voltál már sráccal? Mennyi tapasztalatod van? Hogy hogy még nem volt pasid? Úristen valami baj van veled? Miért nem mész bulizni? Szerelmes voltál már? Mit szeretnél a szexben..ja nekem volt már csajom. Meg sok kalandom..ilyen meg olyan bulákat húztam meg..mindenki ratyi csak én vagyok tökéletes..nők 99%-a ribizli persze hogy nem kell nekem senki. Aha,ertem.


Jo hogy minden csak errol szol. Eszem megall! :/


L

2017. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
és ez téged miért zavar?
2017. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!