Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan látjátok az unokatestvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látjátok az unokatestvérem éli jól az életét?

Figyelt kérdés

Van egy unokatesóm, csaj , aki most 34 éves , es nagyon tipp topp, vékony , most szilikonoztatott , ajkat duzzasztott , de nem volt mindig ilyen " plasztikcsaj" es akkor is nagy sikere volt a ferfiaknál.

Nem volt hivatalos kapcsolata , mindig minden titokban ment , en csak hallottam h cseng a mobilja , megy le egy pasi viszi , hazajön kicsavarva, megint cseng a mobil megint megy , az az erzesem h naponta 3 kulönbözö alakkal kavar .

Penze van mert jó csalad tehat nem

prosti, hanem igy éli az életét.

Többször hallottam nagynenemtöl h a kapcsolatai kudarcba fulladnak , es a pasiktól nem kapja meg se a kedvességet se nem kérik meg se nem támogatják anyagilag .

De minden titkos , nem akar beszelni erröl , en azt latom rajta h elegedett , boldog , kielégült mindig fel van dobva.

Mellettem szép lassan elment az élet azt egy kezemen meg tudom szamolni hány pasim volt , volt egy hazassagom ami balul vegzödött , hüseges tipus vagyok , nalam kell klapploljanak a dolgok ahhoz h lefekudjek egy ferfival , kicsit törekednie kell nem tudom , vagy nem kellek senkinek most mar nem tudom mert lehet h erte is törekednek honnan tudhatom.

Ö azt mondja h en túl büszke vagyok es emiatt kimaradok dolgokból.

Mondjuk az en hiúságom sérulne ha egy ferfi csak szexert hivna , tutti szakitanek vele de azt latom h az unoktestverem jól van es boldog .

Lehet neki van igaza , es en tevedek , lehet en keresem a biztonsagot vagy túl büszke vagyok vagy a hóhér tudja hogy ki csinalja jól?

En biztos nem.

Ö élt szerintem egy boldog , elmenydús életet , en meg vegig almodoztam es varakoztam a semmire . Mintha egy gyerek szinten maradtam volna.

En is akarok kalandot de ha egy pasi is csak annyit akar engem sért , szeretnék másképp gondolkodni , szórakozni de olcsó lotyónak se akarom érezni magam.

El nem tudom kepzelni h hany pasija volt ezalatt a 15 ev alatt ha naponta 3 al talizik. Most mar szet van operalva de jól néz ki .

Jól csinálja? Azt mondta h ö szereti a szexet ez van



2017. dec. 14. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

Én is hasonlóan élek, mármint a 3 pasi naponta erős túlzás, de kapcsolatom 2 éve nem volt, most akkor és azzal randizgatok, szexelek, akivel és amikor akarok, nincsenek kötöttségek, stressz, csak a jó oldalát élvezem ki mindennek.


És igen, boldog, kiegyensúlyozott vagyok. Szemben azokkal a barátnőimmel, nővéremmel, akik kapcsolatfüggők, az ő napjaik abból állnak, hogy aggódnak valamin: jaj ma csak egyszer hívott, biztos nem szeret már - lehet, hogy megcsal - uncsi a szex stb. A kapcsolatokkal az első pár felhőtlen hónap után 90%-ban csak a problémák vannak.


Ezzel szemben szinte én mindig jókedvű vagyok, sosem unatkozok, mindig új emberekkel ismerkedek, elvisznek vacsizni, nyaralni, jókat beszélgetünk...miért tenném ezt tönkre egy kapcsolatért? Majd talán 30 évesen, ha akarok családot, lehet róla szó, de most még semmiképp.

21L

2017. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem csinálja jól és nem is boldog. Afféle vegetáció.

De legalbb szexel.

De nem lesz mindig ilyen kelendő egyszer csak megöregszik és akkor még szarabbul fogja érezni magát.

2017. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ő életviteléhez ez való. Szerintem ő így boldog, te nem lennél az, ha ezt csinálnád. Neked biztos pont kell, azt keresd, ne azt, amit egy teljesen más nő.
2017. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kösz a választ . En csak kivancsi vagyok hogy hogyan kerulsz kapcsolatba annyi pasival? Ök kezdemenyeznek ? Vagy hogy kezdödnek ezek a szórakozásra épulö kapcsolatok?
2017. dec. 14. 21:48
 5/17 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat, elsö valaszolót kérdeztem
2017. dec. 14. 21:49
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
#1 vagyok, ehhez az életvitelhez természetesen elengedhetetlen a jó külső...legyél vékony, csinos, és mivel így tapadnad rád a pasik, nem kell keresned külön, vagyis én tinderen szoktam ismerkedni, mivel bulizni ritkán járok. De kezdeményeznem nem kell soha.
2017. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván nem vagyunk egyformák, valaki nagykanállal szereti falni az életet, más meg nem. 34 évesen még baromira nem öreg, néha úgy írsz róla, mintha 50 éves magányos macskásnéni lenne. Meg miért lenne olcsó lotyó attól, hogy férfiakkal szexel? A férfiak nem olcsó hímringyók ha naponta 5 nővel szexelnek?


Ha te is kalandokat akarsz hát hajrá, emberek vagyunk, szerintem hosszútávon nem is egészséges, ha az ember nem tudja kiélni magát, mert "makulátlan" akar lenni (senki sem az). De ha nem megy, akkor nem kell erőltetni, mert nyilván a férfiak is érzik ezt ismerkedéskor.

2017. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem egyes vagyok,de regisztrálsz egy társkeresöre és jönnek a pasik. Minden napra leszervezel egy randit aki csöpög érzelmeivel zaklat azt kihúuod a listádról. Csak bizonyos anyagi szint fölöttiekkel randizol
2017. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egy szélsőséges véglet. A kettő közötti aranyközéputat kell megtalálni.

De egyébként mindenki éljen úgy, ahogy boldog. Ha ő jól érzi így magát, akkor igen, baromi jól éli az életét. Az életed minősége attól függ, hogy te hogyan érzed magad benne. A legnagyobb baromságnak tartom, ha valaki a "jajj ez nem szép dolog" vagy "jajj mit gondolna rólam a többi ember" gondolkodásmód miatt nem tesz meg valamit, amit szeretne és boldoggá tenné.

2017. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem teszi jól a kuzinod! 21éves lány viszont igen. Akkor abban a korban kell kiélni magát.Az unokatestvéred pár év után főleg ha beüt az anyagi krach olyan lesz mint egy lyukas márkás bőrfoci csak egy bizonyos réteg fog belerúgni.
2017. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!