Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan látjátok az unokatestvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látjátok az unokatestvérem éli jól az életét?

Figyelt kérdés

Van egy unokatesóm, csaj , aki most 34 éves , es nagyon tipp topp, vékony , most szilikonoztatott , ajkat duzzasztott , de nem volt mindig ilyen " plasztikcsaj" es akkor is nagy sikere volt a ferfiaknál.

Nem volt hivatalos kapcsolata , mindig minden titokban ment , en csak hallottam h cseng a mobilja , megy le egy pasi viszi , hazajön kicsavarva, megint cseng a mobil megint megy , az az erzesem h naponta 3 kulönbözö alakkal kavar .

Penze van mert jó csalad tehat nem

prosti, hanem igy éli az életét.

Többször hallottam nagynenemtöl h a kapcsolatai kudarcba fulladnak , es a pasiktól nem kapja meg se a kedvességet se nem kérik meg se nem támogatják anyagilag .

De minden titkos , nem akar beszelni erröl , en azt latom rajta h elegedett , boldog , kielégült mindig fel van dobva.

Mellettem szép lassan elment az élet azt egy kezemen meg tudom szamolni hány pasim volt , volt egy hazassagom ami balul vegzödött , hüseges tipus vagyok , nalam kell klapploljanak a dolgok ahhoz h lefekudjek egy ferfival , kicsit törekednie kell nem tudom , vagy nem kellek senkinek most mar nem tudom mert lehet h erte is törekednek honnan tudhatom.

Ö azt mondja h en túl büszke vagyok es emiatt kimaradok dolgokból.

Mondjuk az en hiúságom sérulne ha egy ferfi csak szexert hivna , tutti szakitanek vele de azt latom h az unoktestverem jól van es boldog .

Lehet neki van igaza , es en tevedek , lehet en keresem a biztonsagot vagy túl büszke vagyok vagy a hóhér tudja hogy ki csinalja jól?

En biztos nem.

Ö élt szerintem egy boldog , elmenydús életet , en meg vegig almodoztam es varakoztam a semmire . Mintha egy gyerek szinten maradtam volna.

En is akarok kalandot de ha egy pasi is csak annyit akar engem sért , szeretnék másképp gondolkodni , szórakozni de olcsó lotyónak se akarom érezni magam.

El nem tudom kepzelni h hany pasija volt ezalatt a 15 ev alatt ha naponta 3 al talizik. Most mar szet van operalva de jól néz ki .

Jól csinálja? Azt mondta h ö szereti a szexet ez van



2017. dec. 14. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Sztem az ilyen nok nagyon ostobák
2017. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
#11 nem, pont az ilyen nők csinálják okosan :) Csak ezt a butusabb emberek nem látják, mert leragadnak azon a szinten, hogy mi a társadalmi norma és aszerint élnek, mintha kötelező lenne, suli, munka, esküvő, család, mint a mókuskerékben. Aki ezen képes továbblendülni és úgy élni az életét, ahogy neki saját magának a legjobb, kihozza a legtöbbet a lehetőségeiből, az az ember lesz a legboldogabb is.
2017. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy elég összetett dolog jól csinálja?Tárgyiasítja sajat magát,ugyanezert a feministák felkoncolnának.11 vagyok
2017. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt félreértés lesz belőle: nem ítélem el. Ezt választotta, nekem ezzel nem árt.


Viszont a fentiekhez csak annyit fűznék hozzá, hogy ez addig szép és jó, amíg bírja szuflával, hogy naponta háromszor hajtják meg, vagy amíg nem kezd el hiányolni valami stabilitást az életéből. Ezt lehet csinálni egy darabig, de aztán megjelenik belül egy hiányérzet, ami szépen lassan nőni fog és akkor az lesz a kérdés, hogy ezt a hiányt be tudja tömni vagy addig nő, amíg el nem emészti őt is.

2017. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem ez tök undorító, na meg egy nagyobb összegben fogadnék, hogy minimum chlamydiája van.

De persze mindenki azt csinál, amit akar. Csak a közelembe ne kerüljön.

2017. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vallom, hogy nincs olyan, hogy most ez és ez jól éli az életét én meg nem, mert én bizonyos dolgokat nem csinálok...vagy épp csinálok...vagy másképp csinálom.

Úgy éld az életed ahogy neked tettszik, ne hasonlítgasd másokéhoz, nem szabad. Ők más értékeket tartanak fontosnak mint te, teljesen más úton járnak mint te.

Ha valamire vágysz, tedd meg, próbáld meg, max nem sikerül, és akkor? Még mindig jobb mint ha meg sem próbálod.

Úgy gondolom nagyjából érzi azt az ember mi a helyes és mi nem, hogyan kell élnie az életét. Feszegetni lehet kicsit a határokat, de teljesen más életet élni mint ami hozzád passzol szerintem nem lehet. Te esetedben például szerintem nem tudnál úgy viselkedni mint az unokatestvéred.

Nem szoktam megítélni senkit, ha neki úgy jó akkor éljen úgy. Az más tészta hogy egy olyan embertől mint ő, még csak barátilag sem akarnék semmit.

Boldog?

Az.

Akkor nincs probléma.


Saját példám hasonlít a tiedhez, csak én férfi vagyok.

Egy váláson túl vagyok, a csajozás sosem ment, persze én is szerettem volna népszerű lenni, de valahogy sosem tudtam a nőkkel megtalálni a közös hangot. Most kezdek valamennyire belerázódni a dologba talán... vagyis próbálok ismerkedni, volt egy két találka nőkkel, de semmi több.

Hogy a témában maradjak amiről írtál:

Elnézem azokat a férfiakat, konkrétan nagyon közeli ismerősöm is van olyan, aki simán lebeszéli a nőkről a bugyit(nem, nem helyes férfi még mielőtt valaki azt gondolná), szóval hogy nekik nagyon megy ez a dolog. De ez csak szex, és mindig új nőt hajtanak....mint valami kiéhezett állat, aki folyton csak zabál, de jól sosem lakik. Mindig újabb nő kell, jön a szöveg ez ilyen jó, az olyan jó nő, aztán mikor megvolt a szex, utána szépen le van építve mind, mert hogy ez meg ez nem stimmelt, meg ugye ott az a másik csaj tudod, ő mégjobb.... :D

Nem mondom hogy én sosem vágytam arra hogy random nőkkel szexeljek. De basszus milyen ember az ilyen, milyen erkölcsei vannak, milyen lelke van (van?), hová tart, miért használja ki a másik érzéseit(persze nem minden esetben)?

Egy szó mint száz, nem akarnék ilyen ember lenni, csak azért hogy én is minden héten más nőt vihessek ágyba. Akkor inkább maradok ilyen amilyen, és remélem találkozom azzal aki szerint ez értékes. Ha pedig mégsem találkozunk, akkor sem változtatnék ezen. De ezt mindenki döntse el saját maga hogyan éli az életét!


Szóval csak annyit akartam ezzel az egésszel hogy ha úgy érzed attól boldog lennél ha kalandoznál, akkor tedd azt. Ha tudod hogy ettől nem lennél boldog, akkor válaszd a másik utat, és cselekedj.

2017. dec. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha neki így jó.

De én biztos nem jönnek össze ilyen novel komolyra, max valami papucs szűz betával 40 évesen.

2017. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!