Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat vonzódás a további...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat vonzódás a továbbiakban, ha eddig nem történt meg?

Figyelt kérdés
3 hónapja bejelölt ég, srác, írunk néha egymásnak, de nem sokat. Megbeszéltünk egy találkozót, ami szimpla beszélgetésnek indult. Én nem éreztem valami túl jól magam, mert eleve nehezen oldódik fel, sok idő kell ahhoz, hogy valakivel jól érezzem magam. A srác mellettem ült, eleinte csak megérintette a kezemet, utána a lábamat simogatta, majd átkarolt és meg is csókolt. Én ezekből még az érintést élveztem is, néha jobban odasimultam hozzá, de a többi sok volt. Főleg, amikor már a hajamat is túrta, mintha a legbensőségesebb kapcsolatunk lenne és romantikáznánk. Nem akartam megbántani, ezért nem szóltam neki, hogy fejezze be, de néhányszor elhúzódtam. A kérdésem elsősorban azokhoz szólna, akik maguk is zárkózottak, és voltak hasonló helyzetben. Én érzem, hogy lehet belőle valami, de elrettent, hogy nem éreztem semmit, amikor ezeket csinálta, sőt azon agyaltam, mikor enged már el. Az utolsó kézfogás által már éreztem, hogy valami megmozdult bennem, de a többinél semmit sem. Nem volt még komoly kapcsolatom, szóval nem tudom mennyire normális ez. Kialakulhat a vonzalom idővel, vagy ez már veszett ügy lenne?
2017. dec. 17. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki.
2017. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

A leirasod alapjan eleg egyertelmu hogy nem akarsz tole semmit. Minek eroltetni?

Az ilyen "nem akarom megbantani ezert hagyom" temaval pedig surgosen allj le, mert ebbol lesznek kesobb az ilyen traumatikus szexualis elmenyek... ha nem akarod hogy valaki megerintsen, ki szabad mondani. Ki kell mondani. Senkit nem erdekel, ha o megbantodik, mert nem fogdoshat teged vagy turhatja a hajadat. Le van szarva, sertodjon meg.

2017. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán, túl gyors volt az ütem, ismerkedjetek beszélgessetek bohóckidjstok játszatok öszinte percek a multbol stb :)
2017. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem első találkozó alkalmával a láb fogdosás és hajba túrás tapintatlan nyomulás, de te se vagy egyszerű eset. Valószínűleg teljesen eltérőek vagytok, és ez az oka annak is, hogy nincs vonzódás. Nem kellene erőltetni, mert jó ebből nem sülhet ki.
2017. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen...ami nem megy,azt ne erőltessük! ;-)
2017. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!