Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha szerelmesek lennétek egy hazudozó hűtlen lányba aki mindenkit csak kihasznál és csak a saját érdekét nézi aki semmit nem ad csak kér és letudja egy köszönömmel és semmibevevéssel?

Figyelt kérdés

Féltékenységen túl-

A lány állandóan fent van cseten tele van fiú haverokkal több embert kábít sok szex kapcsolata van és elég gyakran vannak új fiú ismerősei


Ami a legrosszabb hogy hazudik és nem őszinte.

Azt mondja szeret de közben mással csetel míg te jegelve vagy?


Ha ír nektek szűkszavú?

Ha hívnátok nem veszi fel?



24f


2017. dec. 17. 20:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

21:18


Tudom hogy miről beszélsz, ezért is szeretem.

2017. dec. 17. 21:25
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Szeresd csak. Vasárnap este van, biztosan kúrja valaki éppen aki nem te vagy.
2017. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Te mibe is vagy szerelmes valójában?


A szerelemhez sok minden kell a kinézeten kívül:

- intelligencia

- humor

- kedvesség

- becsületesség


A te "választottad" nagyon nem felel meg a fontos belső tulajdonságok jó részének.


Mellesleg ha jól értem, akkor te csak egy vagy a szexpartnereiből, vagy ha jól sejtem még az sem, te az a balek vagy, aki csak álmodozik róla, hogy az övé lesz az a nő, aki mellesleg mindenki másé, csak a tied nem.

2017. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Voltunk már együtt néhányszor, de az 'kapcsolat minőségben'
2017. dec. 17. 22:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Idővel te is rájössz majd, hogy egyik punci sincs aranyból...
2017. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerű: annak ellenére, hogy szerelmes vagyok bele, felfognám, hogy ez egy káros viszony, és az érzéseim ellenére cselekednék: távol tartanám magam tőle, leépíteném és megszakítanám a kapcsolatot. Már nagyon régen leszámoltam az illúzióimmal és tudom uralni az érzelmeimet.


A szerelem nem indok mindenre. Szerelem ide vagy oda, ha egészségtelen helyzetben vagy, tegyél ellene. Felmagasztalni a szerelmet és megindokolni vele a gyávaságot, gyengeséget és ostobaságot bizony butaság.

2017. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21.18 végre egy normális ember. Itt a gyakorin ez ritkaság hogy valaki ilyet írjon.
2019. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!