Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktatok reagálni / hogyan reagálnátok, amikor egy ismerős szimpatikus pasi szerelmet vall nektek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
"Nagyon aranyos, de sajnos én nem tudom ezt viszonozni"
2017. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fordult még ilyesmi elő velem.
2017. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok lenne, ha szerelmet vallana, megijednék. Inkább legyen figyelmes, és közeledjen óvatosan. Öleljen szorosabban a megszokottnál, érintsen meg sokszor, így nem lesz majd váratlan, amikor megcsókol. De a semmiből szerelmet vallani szerintem ijesztő, az ember lánya köpni-nyelni nem tud, annyira hirtelen.
2017. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fordult ilyen velem elő, csak egyszer randin, de azóta is együtt vagyunk.
2017. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as te hány emberrel ölelkezel hogy az ölelések közt különbséget tudsz tenni?Gondolom a kérdés arra irányul hogy puszta beszélőviszony és haverság van az illetők közt de egyik epekedig a másik iránt . Nem az hogy “hát eddig csak szükségletkielégítés miatt dugtalak most már érzelemből foglak...”
2017. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lenne a helyzet.
2017. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 nekem barátságból alakult párkapcsolatom, ezért a tapasztalatomat írtam. Nem vagyok gondolatolvasó, nem tudom a kérdező pontosan milyen viszonyban áll a lánnyal. De nekem valahogy sikerül különbséget tennem baráti ölelés és "többet szeretnék" ölelés között...
2017. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyha a kiszemeltem lenne az akkor talán el is ájulnék de minimum bőgnék az örömtől! :D
2017. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyira szánalmas ez a szerelmet vallás. Mi az anyámba szeretett bele, ha nem is ismer annyira? Ha meg ismer, akkor randiztunk volna már egy sort előtte és egy csók meg utána pár kedves szó épp elég, hogy felfogjam, mi a helyzet.


Nekem eddig még csak ideggyenge emberek vallottak szerelmet, akik láttak belőlem úgy 20%-ot, a maradék 80-at kitöltötték a maguk idealizált kis világával és esdekeltek indokolatlanul. Ez komolytalan, már nem azért. Aki meg elkezdett irántam többet érezni és mondjuk beszélőviszonyban voltunk, az elhívott randira, vagy tett olyan lépést, ami kicsit intimebb (átölelt, megpuszilt...), de sosem rohant le ilyen egzakt dolgokkal.


Szerelmet vallani a párom vallott, mikor már egy ideje együtt voltunk és épp érzelgős kedvében volt. Olyankor hol én, hol ő fakadt ki, hogy mennyire szerencsés és mennyire boldog és odáig van értem (vagy én érte).

2017. dec. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak néznék, mert ha egy szimpla ismerősi viszony van köztünk, semmi közelebbi, akkor nem értem, hogy mibe is szeretett bele?
2017. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!