Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontanám a lány karácsonyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontanám a lány karácsonyát azzal, ha 24-én megirnám neki, a karácsonyi üdvözlőszöveg végén hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nemrég utasitott vissza, mikor megkérdeztem, hogy mi lenne ha komolyabbá válna köztünk a haveri viszony. Nem akar kapcsolatot... pontosan tudom, hogy ez valójában mit jelent.


Mikor erről beszéltem vele szándékosan kerültem az olyan kifejezéseket, hogy szeretem vagy szerelmes vagyok belé, mert nem akartam megijeszteni sem az érzéseimmel.


Viszont, bár tudom, hogy semmiféle eredménye nem lesz, ha megmondom neki, ez még kikivánkozik belőlem. Ugyanakkor nem szeretném a karácsonyát sem elrontani vele. Szerintetek?


2017. dec. 20. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem akar kapcsolatot. Hagyd békén!
2017. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Az ő karácsonyát nem rontanád el, de a sajátodat határozottan igen.


Valószínűleg azért írnád, hogy szereted, mert hátha mégis igent mond, de ő nyíltan visszautasított. Amikor pedig látnád, hogy nem reagál rá, vagy rosszul reagál, azzal nagyon lehúznád a saját hangulatodat.


22/N

2017. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
El nem rontanád, mert nem foglalkozna vele.
2017. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem ma kûldöd el basiclogic
2017. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ilyet jobb személyesen megbeszélni.
2017. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis visszautasított, miért nem tudsz vele 2 hetet várni? Konkrétan meghalsz, ha nem írhatod le 24-én?

Nem biztos, hogy elrontod, de nem is tesz jót.

2017. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Boldogan ünnepelne a barátaival, a családjával, akár azzal a sráccal, akit tényleg kinézett magának, akivel akár már alakul is valami.


Te meg ahelyett, hogy elfogadnád, pont egy boldog pillanatban ráteszed a terhet, hogy egyszer nemet mondott, akkor most mit csináljon veled


Ez a tuti választás ahhoz, hogy megbántsd, hogy problémát okozz neki, hogy magad ellen hangold.

2017. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egy karscsonyi üdvözlő lapot küldenél akkor sztem nem de én nem mondansm meg egy olyan személynek aki korabban visszautasitott hogy szeretem.Ha meg akarod szerezni nagyon kitartonak kell lenned .De semmi képp sem nyomulj maradj a közelében és apró lrpésekben hódisd meg.
2017. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egy kedves gesztus lenne. Dehogy rontanád el vele. Lehet utána másképp viszonyulna hozzád.
2017. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!