Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontanám a lány karácsonyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontanám a lány karácsonyát azzal, ha 24-én megirnám neki, a karácsonyi üdvözlőszöveg végén hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nemrég utasitott vissza, mikor megkérdeztem, hogy mi lenne ha komolyabbá válna köztünk a haveri viszony. Nem akar kapcsolatot... pontosan tudom, hogy ez valójában mit jelent.


Mikor erről beszéltem vele szándékosan kerültem az olyan kifejezéseket, hogy szeretem vagy szerelmes vagyok belé, mert nem akartam megijeszteni sem az érzéseimmel.


Viszont, bár tudom, hogy semmiféle eredménye nem lesz, ha megmondom neki, ez még kikivánkozik belőlem. Ugyanakkor nem szeretném a karácsonyát sem elrontani vele. Szerintetek?


2017. dec. 20. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy 24-én írod meg neki, nem hogy nem leszel előrébb, sőt, akár még ronthatsz is a helyzeten, mert veheti úgy, hogy ilyen pitiáner módon próbálsz mégis közelebb kerülni hozzá.


A helyedben én nem tenném. Ha tényleg komolyan akarsz tőle valamit, akkor udvarolj tisztességesen!

2017. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3-as 22 éves lány létére már bölcsebb mint az átlag magyar együtt véve. Vele értek egyet...
2017. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért azt, hogy szereted, jobb személyesen megmondani, mint a karácsonyi üdvözlőszöveg mellé "biggyeszteni", ha már kikívánkozik belőled. Mondjuk, ha világosan megmondta, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot, akkor értelme nincs.
2017. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!