Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak hogy fogadnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy fogadnátok ha egy lány szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy férfiba. Ő idősebb nálam 6 évvel. Egy éve ismerem őt, egy panel házban lakunk. Ő a második én a harmadik emeleten lakom. A megismerkedésünk úgy kezdődött,hogy a mosógépem nagyon dübörgött amikor beraktam a mosást. A csempét is feltörte a gépem. Aztán ez a férfi egyik nap kopogott az ajtómon,hogy szóljon nagyon zavarja már a hetek óta ismétlödő dübörgést. Akkor ismertük meg egymást,ő segített megcsináltatni a mosógépet. Azóta beszélünk, de nagyon keveset eleinte. Aztán egy hónappal ezelőtt facebookon bejelölt engem és elkezdtünk chatelni. Egyik este pedig meghívott randizni engem. Még utána volt pár ilyen alkalom,pár órát vele töltöttem,de mindig úgy vált el tőlem mintha csak barátként tekintene rám és nem is randira hívott hanem ahogy ő mondta kajáljunk együtt,menjünk sétálni. Nem azt mondta,hogy szeretnélek meghívni egy randira. Nem ezen van a hangsúly,csak értitek a különbséget,nem? Én nagyon kedvelem,szeretem ezt a férfit. Már amikor először találkoztunk akkor megtetszett nekem és onnantól kezdve mindig vártam,hogy lássuk egymást. Elég sok mindent tudok már róla, ismerem őt és szerintem szerelmes vagyok belé. Ezt sosem szerettem volna elmondani neki,nem mertem volna. Nehezen mesélnék neki az érzéseimről,főle úgy,hogy valószínűleg nem is találnának viszonzásra. De aztán találkoztunk a Cib bankban is ahonnan együtt jöttünk ki és a kocsijával mentünk haza. Végig beszélgettünk aztán amikor kiszáltam odajött hozzám megfogta az arcomat és szájon puszilt. Nem csók volt. Mint kiderült csak haza dobott engem,mert ő onnan ment is tovább. Gondolom még biztos valami dolga volt. Így köszönt el tőlem. Lehet gyerekes,meg igen. Tényleg olyan vagyok mint egy tini,de nem tudom őt kiverni a fejemből és nagyon boldog vagyok azóta. Szeretnék neki karácsonyra egy levelet írni valami kisebb ajándék mellé csatolnám neki. Nem tudom ez mennyire jó ötlet? Nagyon izgulok,hogy mit reagálna? Lehet,hogy azthiszi zaklatom? Vagy beteg vagyok? Lehet elriasztom és kiábrándul belőlem? Személyesen nem merem megmondani neki,hogy szeretem őt és örülnék neki,ha esetleg lehetne valami köztünk. Nagyon félek az elutasítástól. Nem tudom hogy ő mit érez. Lehet semmit. Azért reménykedek csak,mert érettnek,komolynak látom őt és mintha érdekelném,segítőkész is és kedves. Szeretnék valamit lépni,mert bevallom kicsit félek,hogy lecsapják a kezemről. Nagyon jólnézki és társasági ember, rengeteg barátja van,köztük sok nő is. Facebookon is sokan lájkolják, kedves dolgokat írnak neki. Szóval mivan ha valaki rá startolna..értitek.
2017. dec. 17. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Én szívesen fogadnám, ha nekem is tetszene.

Ha nem tetszene, valószínűleg akkor is jól esne, de egy kínos érzéssel együtt, hogy el kell utasítsam.

2017. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen személyiség. Én félénk férfi vagyok, így általában a nők udvarolnak, viszont ha hirtelen szerelmet vallottak, akkor megijedtem, nem tudtam kezelni. Fokozatosan, de egyértelműen közeledj, de ronts ajtóstul a házba.

Ha már beszélgettek, és eljárkáltok, akkor az már elég alap lehet. Viszont egy hirtelen vallomással lehet elrontanád. Az pedig, hogy nem mondta ki, hogy randi, az nem jelent semmit, főleg ha félénk. Attól az még az.

Szóval fokozatosan, apránként, de egyértelműen érezze az érdeklődésedet és legyen kicsit intimebb mindig az ilyen találkák.

2017. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Érthertetlen a női logika.

Vagy azt gondolják magukról, hogy mindenki csak őket akarja vagy pedig teljesen egyértelmű jeleknél is attól félnek, hogy csak barátként tekintenek rájuk (amit őszintén szólva mi férfiak PONT NEM szoktunk...).

Azt ne mondd, hogy szereted, de közeledjbátrabban. Komolyan, amikor szájon puszilt sem fordult meg a fejedben, hogy visszacsókolj? Néha felidegesít, hogy a nők többsége milyen "süket" ilyen téren. Mintha egy szellemi fogyatékosnak udvarolnánk.

2017. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem csókolóztam még sosem. Az volt az első "csókom" szájra puszim. Nem voltam még intim viszonyban egy férfival sem. Nem mertem lépni semmit sem,meg amúgy gyorsan is történt és utána elhúzta a fejét. Nem volt sok időm reagálni az egészre.


Ez az egyetlen ok amiért látok valami remény sugarat és lehet,hogy van kicsi esélyem. De előtte nem gondoltam ilyenre.


Nekem van férfi barátom, közeledhet valaki csak barátként is.


Igen,lehet,hogy akkor nem riasztom el és még nem írok neki levelet,nem mondok semmit.


Különben nem tartottam félénknek. Inkább nagyon nyitott és barátságos az emberekkel. Az első találkozás során is úgy beszélt velem mintha évek óta ismerne. Mindig laza,könnyed,nem stresszel semmin, a személyiségéből fakadhat. Erre nem játszik rá. Azért ez kibukott volna egy idő után.

2017. dec. 17. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Az attól függ, hogy tetszik e vagy sem.
2017. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos!
2017. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Örülni örülnék, de könnyű prédává avanzsálódnál.
2017. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez rossz ötlet lehet. Amúgy még gondolkodni akartam ezen. De akkor ezt az ötletet elvetem és inkább nem adom tudtára sehogy. Köszi a válaszokat!
2017. dec. 17. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szájra puszi után szerintem sima ügy lesz..
2017. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
De cuki vagy! 😊 Nekem nagyon jól esne, ha én is odalennék érted.
2017. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!