Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonyom volt a tanárommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom volt a tanárommal, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok ő 47 éves. szeptember óta volt köztünk vonzalom, éreztük, hogy van valami köztünk de sose lépett egyikönk se. Egyik este össze fottunk a városban és utána beültünk valahová majd sétáltunk és nála kötöttünk ki. Felbontott egy üveg bort dumáltunk. Majd dícsért milyen gyönyörű nő vagyok stb.. ő is érezte mivan köztünk stb. Majdtörtént aminek meg kellett és náéa is aludtam majd másnap reggel vitt haza.. de nem tettük fel azt a kérdést, hogy mi lesze ezek után. És félek fel is hozni, érzelmeim vannak felé.

2017. dec. 20. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Semmi nem lehet, mivel a tanár-diák viszont kizárt, elveszítheti az állását is. Maximum titokban kalandként folytatódhatna, de szerintem ez ennyi volt, így kívülállónként ezt gondolom.
2017. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Neked nem viszonyod volt, hanem egyszer dugtatok.

Apád lehetne.

2017. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Irj neki, hogy mit szolna ha az unnep elott meg osszefutnatok ha benne van, nyertel. Sztem egy 47 eves embernek eleg hizelgo azert hogy 20 eves tanitvanya bele van bolondulva. Ha nincs csaladja meg ilyesmi, szerintem ot sem zavarja a dolog.
2017. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerda esti kamu. Itt a téli szünet/vizsgaidőSUCK. Kicsim, máskor hihetőbb sztorit, wazze. 😊
2017. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Tudja hogy mêg nagyon fiatal vagy hozzà igy komolyabban nem tervez veled.Most komolyan mot vártàl vársz egy közel 50éves fószertől.Ha még pàrszor taliztok ugy is ez lessz a vége sztem.
2017. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ahol én tanulok ott is híre van több tanárnak. Kefélgetik a lányokat de nyilván semmi komolyat nem akar egyik sem, emiatt ne aggódj :) lyuk voltál az övén
2017. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, hogy ez elég kamu kérdésnek tűnik a felsőoktatásban már nem rúgnak ki ezért senkit. Mindenki felnőtt ember. Sokaknak bármennyire is hihetetlenül hangzik és mesebeszédnek tartja az ilyen sztorikat a valóság az, hogy ilyenek tényleg vannak. Egy időben én is azt hittem, hogy ezek a dolgok nagyon ritkák, megeshetnek, de alig. Mindez addig volt így amíg jó ismerettségem nem lett oktatásban részt vevő egyénnel.

Fiatal csajok százai akik éppen kiszabadultak az élet mezejére. Közülük azért akad néhány tucat akik jó bulinak tartják lekúratni magukat valamelyik oktatóval. Még a jobb jegy sem kell nekik, egyszerűen elég a kaland. Nem mindenkinek csak a tanulásról szól az egyetem. Sokan kúrnak, szopnak, basznak, isznak, buliznak és néha tanulnak.

2017. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna a láncfűrésszel maszturbálni.
2017. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet nem szép tőlem, de leírom. Igazából semmi titkolni való nincs a dologban. A kérdező elmondta nekem, hogy ő nem olyan lány aki csak úgy dugogat akárkivel vagy a tanárával.


Ezt csak azért írtam le ide, hogy lássátok, nem csak a ribiket és a könnyűvérű csajokat húzzák faszra az oktatók, akár 47 évesen is, hanem a szende, erkölcsös, jó kislányokat is.


Dugni akartok akkor menjetek egyetemi tanárnak, oktatónak.

2017. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

ez ciki.

azelőtt kellett volna gondolkozni, hogy széttetted neki.

menjél, szedjél össze egy sugar daddyt, ott legalább üzleti alapon megy, itt meg meg lettél vezetve.

de te is hibás vagy.

kis ribi

2017. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!